• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP/SU45

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
Na załączonym niżej zdjęciu SP45-006 zauważyłem taki mały detal, który zaznaczyłem strzałką. Przyznam, że na żadnym innym egzemplarzu lokomotywy tejże serii, ani w późniejszych zdjęciach tej "szóstki" takie "coś" w oczy mi się nie rzuciło.
Ciekaw jestem co to jest i do czego służy? Element nie mały i nie taki duży. Ktoś go tam tak przyprawił, aż się ja tym tak zaciekawił:)
SP45-006 Toruń 3.06.1990.jpg
 
Ostatnio edytowane:

kilanziom

Znany użytkownik
Reakcje
827 9 0
Jak się przyjrzysz temu zdjęciu, to być może zwrócisz uwagę, że pewnego detalu brakuje też ponad czołowym reflektorem. Połączenie tego braku z detalem ponad czołownicą może naświetlić sprawę.
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
Jak się przyjrzysz temu zdjęciu, to być może zwrócisz uwagę, że pewnego detalu brakuje też ponad czołowym reflektorem. Połączenie tego braku z detalem ponad czołownicą może naświetlić sprawę.
Aha! Że też od razu na to nie wpadłem! Coś zauważę, a coś mi umknie, no cóż... Dzięki!

Czy to właśnie 006 jeździła najdłużej z wycieraczkami na przednich szybach zamontowanymi od góry?
 
Reakcje
81 3 4
A co jest ciekawego w zdjęciu znanej powszechnie lokomotywy ? Czy jest to zdjęcie unikalne lub wnoszące coś nowego ? Podobnie jak inne aktualne zdjęcia z Kościerzyny ? Czy są to nowe eksponaty , a może nikt nie wie o istnieniu tego obiektu i w związku z tym nigdzie nie ma zdjęć eksponowanego tam taboru? Jeśli się mylę to pozostało jeszcze kilka muzeów czy skansenów , zatem tylko wklejać .
 
Ostatnio edytowane:

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
@Domremy

Wątki ze zdjęciami na tym forum są pełne zdjęć poruszonych niepodpisanych zrobionych nocą bądź pod słońce. I takie to dopiero jest plaga. Ta akurat jest według mojej opinii przynajmniej jest niezle skandrowane i dobrej jakości. Dodałbym jednak opis kiedy było ono zrobione i na tle innych jest ok. A czy warte 1PLN czy 100PLN , to już niech admin osądzi.
 
Reakcje
81 3 4
Widzę, że można jedynie oceniać zdjęcia głosami pozytywnymi. Zatem nie warto nawet odpowiadać na pytania, ja mam swoje zdanie i nie będę go zmieniał pomimo tego, że się to niektórym nie podoba.
 
B

Bdh****

Gość
Widzę, że można jedynie oceniać zdjęcia głosami pozytywnymi. Zatem nie warto nawet odpowiadać na pytania, ja mam swoje zdanie i nie będę go zmieniał pomimo tego, że się to niektórym nie podoba.
Twoim zdaniem.... Wiesz co ? Może za denerwowanie mnie, niszczenie mojego mienia oraz narzucenia na moją osobę plagi oceny "Nie doceniam" zostaje zmuszony napisać do administracji. Przyjechałem do Kościerzyny z dwóch powodów: moje urodziny i chciałem porobić parę fotek. Doceń mój wkład jaki włożyłem w dojazd oraz zdjęcia.
Ach, no i zapomniałem dodać. Rok temu dostałem blokadę na wstawianie ocen za prowokacyjne wstawianie negatywnych ocen Piotrowi. Mam nadzieję, że Ciebie spotka to samo.
 

Podobne wątki