• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP/SU45

axer1970

Znany użytkownik
Na załączonym niżej zdjęciu SP45-006 zauważyłem taki mały detal, który zaznaczyłem strzałką. Przyznam, że na żadnym innym egzemplarzu lokomotywy tejże serii, ani w późniejszych zdjęciach tej "szóstki" takie "coś" w oczy mi się nie rzuciło.
Ciekaw jestem co to jest i do czego służy? Element nie mały i nie taki duży. Ktoś go tam tak przyprawił, aż się ja tym tak zaciekawił:)
SP45-006 Toruń 3.06.1990.jpg

Ostatnio edytowane:

kilanziom

Znany użytkownik
Jak się przyjrzysz temu zdjęciu, to być może zwrócisz uwagę, że pewnego detalu brakuje też ponad czołowym reflektorem. Połączenie tego braku z detalem ponad czołownicą może naświetlić sprawę.

axer1970

Znany użytkownik
Jak się przyjrzysz temu zdjęciu, to być może zwrócisz uwagę, że pewnego detalu brakuje też ponad czołowym reflektorem. Połączenie tego braku z detalem ponad czołownicą może naświetlić sprawę.
Aha! Że też od razu na to nie wpadłem! Coś zauważę, a coś mi umknie, no cóż... Dzięki!

Czy to właśnie 006 jeździła najdłużej z wycieraczkami na przednich szybach zamontowanymi od góry?

A co jest ciekawego w zdjęciu znanej powszechnie lokomotywy ? Czy jest to zdjęcie unikalne lub wnoszące coś nowego ? Podobnie jak inne aktualne zdjęcia z Kościerzyny ? Czy są to nowe eksponaty , a może nikt nie wie o istnieniu tego obiektu i w związku z tym nigdzie nie ma zdjęć eksponowanego tam taboru? Jeśli się mylę to pozostało jeszcze kilka muzeów czy skansenów , zatem tylko wklejać .

Ostatnio edytowane:

mikl

Znany użytkownik
@Domremy

Wątki ze zdjęciami na tym forum są pełne zdjęć poruszonych niepodpisanych zrobionych nocą bądź pod słońce. I takie to dopiero jest plaga. Ta akurat jest według mojej opinii przynajmniej jest niezle skandrowane i dobrej jakości. Dodałbym jednak opis kiedy było ono zrobione i na tle innych jest ok. A czy warte 1PLN czy 100PLN , to już niech admin osądzi.

Widzę, że można jedynie oceniać zdjęcia głosami pozytywnymi. Zatem nie warto nawet odpowiadać na pytania, ja mam swoje zdanie i nie będę go zmieniał pomimo tego, że się to niektórym nie podoba.

Widzę, że można jedynie oceniać zdjęcia głosami pozytywnymi. Zatem nie warto nawet odpowiadać na pytania, ja mam swoje zdanie i nie będę go zmieniał pomimo tego, że się to niektórym nie podoba.
Twoim zdaniem.... Wiesz co ? Może za denerwowanie mnie, niszczenie mojego mienia oraz narzucenia na moją osobę plagi oceny "Nie doceniam" zostaje zmuszony napisać do administracji. Przyjechałem do Kościerzyny z dwóch powodów: moje urodziny i chciałem porobić parę fotek. Doceń mój wkład jaki włożyłem w dojazd oraz zdjęcia.
Ach, no i zapomniałem dodać. Rok temu dostałem blokadę na wstawianie ocen za prowokacyjne wstawianie negatywnych ocen Piotrowi. Mam nadzieję, że Ciebie spotka to samo.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Prawdziwa kolej 5
Prawdziwa kolej 2
Prawdziwa kolej 75
Prawdziwa kolej 14