• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP/SU45

bisu1991

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
@EC45: życzę powodzenia ;)
Nikt w Libanie nie będzie sprzedawał lokomotyw! Poważnie rozważają odbudowę kolei w Libanie i maszyny mają być ponownie w ruchu. Mają problem z autostradą i ilością aut zwiazku z tym kolej w tym kraju jest dla nich ratunkiem.
[DOUBLEPOST=1512926629][/DOUBLEPOST]@Szwed1978: wiesz że jestem na tym zdjęciu? ;) zdjęcie robił Daniel Urbanowski i zdjęcie nie jest żadnym fotomontażem w fotoshop-ie. Trochę śmieszy mnie opinia, że zdjęcia zostały sfabrykowane lub skradzione co już czytałem na innym forum.
Chciałem przypomnieć, że film jest już montowany i będzie w nim wiele nieznanych materiałów ;)
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
@EC45: życzę powodzenia ;)
Nikt w Libanie nie będzie sprzedawał lokomotyw! Poważnie rozważają odbudowę kolei w Libanie i maszyny mają być ponownie w ruchu. Mają problem z autostradą i ilością aut zwiazku z tym kolej w tym kraju jest dla nich ratunkiem.
[DOUBLEPOST=1512926629][/DOUBLEPOST]@Szwed1978: wiesz że jestem na tym zdjęciu? ;) zdjęcie robił Daniel Urbanowski i zdjęcie nie jest żadnym fotomontażem w fotoshop-ie. Trochę śmieszy mnie opinia, że zdjęcia zostały sfabrykowane lub skradzione co już czytałem na innym forum.
Chciałem przypomnieć, że film jest już montowany i będzie w nim wiele nieznanych materiałów ;)
Super a gdzie będzie można obejrzeć ten dokument?
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.286 58 3
@EC45: życzę powodzenia ;)
Nikt w Libanie nie będzie sprzedawał lokomotyw! Poważnie rozważają odbudowę kolei w Libanie i maszyny mają być ponownie w ruchu. Mają problem z autostradą i ilością aut zwiazku z tym kolej w tym kraju jest dla nich ratunkiem.
[DOUBLEPOST=1512926629][/DOUBLEPOST]@Szwed1978: wiesz że jestem na tym zdjęciu? ;) zdjęcie robił Daniel Urbanowski i zdjęcie nie jest żadnym fotomontażem w fotoshop-ie. Trochę śmieszy mnie opinia, że zdjęcia zostały sfabrykowane lub skradzione co już czytałem na innym forum.
Chciałem przypomnieć, że film jest już montowany i będzie w nim wiele nieznanych materiałów ;)
Gdzie go można będzie obejrzeć(y)
[DOUBLEPOST=1512928706][/DOUBLEPOST]Trochę późno odświeżyłem
 

bisu1991

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Na obecną chwilę nie przewiduje opublikowania go na youtube. Projekt kosztował mnie bardzo dużo czasu, pieniędzy i związku z tym obecnie przewiduje pokaz filmu w Krakowie, Warszawie i Stalowej Woli. Rozmawiam nad pokazami w innym mieście. Dodatkowo można będzie kupić płytę z wydawnictwem i można wstępnie ją zamówić tutaj http://wspieramkulture.pl/projekt/1537-Sladami-polskich-inzynierow-polskie-lokomotywy-w-Libanie
[DOUBLEPOST=1512929546][/DOUBLEPOST]Chce także wznowić rozmowy z TVP.
 

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
97 2 0
Chce także wznowić rozmowy z TVP.
Taki dokument jakby poleciał w TV - idealnie! Zazwyczaj telewizji nie oglądam już od wielu, wielu lat, ale na ten film będę czekał z niecierpliwością jeśli TVP postanowi go wyemitować.

A przy okazji Michał - skoro lokomotywy stoją na terenie wojskowym, to jakim cudem ktoś tam zakradł się i pomazał graffiti wewnątrz tej szopy? Zwłaszcza w kraju, który był tak niedawno targany wojnami i wojsko raczej nie "cacka się" z intruzami.
 

Podobne wątki