• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sosnowiec Marzec 2009

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#1
Witam.
W imieniu chudego chcę przekazać wiadomosć że organizuję razem z nim i mprezę w Sosnowcu.
W tej samej szkole co tego roku.
W grę wchodzi Marzec.
Który weekend by komu pasował i kto by był chętny w uczestniczeniu w tej imprezie.

POZDRAWIAM
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.475 33 0
#4
Ja byłbym chętny, podwarunkiem że przewiozę makietkę. Co do Terminu to hmmm. Jak narazie każdy weekend mi pasuje ;)

Rzucę hasło w KLUBIE. Może ktoś jeszcze sie dołączy ;)
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#10
Ja mam hak i mogę być do waszej dyspozycji w razie czego. :smile: Z makietą raczej nie pojadę, ale i tak będę jechał jako gość - oglądacz - pomagacz więc nie widzę problemu.

Pozdrawiam.
Tomek.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.475 33 0
#11
Tomasz Wojczyk napisał(a):
Ja mam hak i mogę być do waszej dyspozycji w razie czego. :smile: Z makietą raczej nie pojadę, ale i tak będę jechał jako gość - oglądacz - pomagacz więc nie widzę problemu.

Pozdrawiam.
Tomek.
O to w takim ukłądzie jakby się nam nieudało skombinować innego środka transportu to rozumiem że liczymy na ciebie ;) Fajno. Bo dzięi temu do samochodu sie mogą zmieścić inne osoby ;)
 

mauser

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#12
Ja też jestem z Sosnowca więc jak byście potrzebowali pomocy to jestem do dyspozycji. Niestety nie mam makiety, mogę za to przytaszczyć myszkę, zasilacz (standard Roco) i trochę taboru, na elektryce się też trochę znam więc jakby co mogę być.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.475 33 0
#13
Wiadomo chłopaki już któego marca jest wstępnie planowana imprezka :?: Pytam bo już wiem że 27-29 marca nie będę sie mógł stawić na miejscu.
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
witam, w szkole byłem wstępnie ustalona przez nas data 14-15 marca dyrekcji pasuje ale dokładną odpowiedź dostanę w przyszłym tygodniu jak pójdę składać papiery o użyczenie sal.
Pozdrawiam
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.475 33 0
#20
Pulman czy wiadomo komu coś trzeba zgłaszać i do kiedy ewentualnie w sprawie imprezy.

Czy są jakieś warunki aby spełnić celem przystąpienia do zabawy. Pytam teraz aby potem sie nieokazało że budzimy sie z ręką w nocniku a budować makiety z dnia na dzień nie mam ochoty ;)
 

Podobne wątki