• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sosnowiec marzec 2008

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, jestem na etapie załatwiania imprezy dla tt-kowiczów w Będzinie lub Sosnowcu (Będzin jest już załatwiony ;) ale w Sosnowcu jest lepsza sala a konkretniej dwie gimnastyczne o których wynajęcie się staram dlatego jeszcze nie wiadomo gdzie się odbędzie, ale odległość między tymi miastami jest tak znikoma że piszę o obu jednocześnie) ale jako H0 renegat myślę również o równoczesnym zaproszeniu Haziobrowego świata modelarskiego, i tu pytanie kto jest chętny i może stawić się ze swymi skrzynkami w dniach 7-9 marca 2008 na zagłębiowskiej ziemi, w celu dobrej zabawy :D oczywiście data ta jest do negocjacji ale czas mam tylko do czwartku gdyż w piątek rano jadę na rozmowę w kwestii tych sal i datę która nam pasuje dobrze żebym znał.
A więc piszcie, chłopaków z Sosnowca nawet nie pytam czy będą bo muszą :D Krakusy daleko też nie mają więc liczę na liczne przybycie, a oprócz tego zapraszam wszystkich, z bliska i daleka, Tych, Bytomia, Zabrza, Gliwic, Łodzi, Warszawy, Pomorza i normalnie zewsząd :D
W piątek powinienem znać już wszystkie szczegóły więc będę pisał na bieżąco, łącznie oczywiście z wymiarami sal.
Pozdrawiam
Chudy
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
arch_przemo napisał(a):
Jeżeli zapraszasz również tych bez makiet... to ja jestem chętny! (a bez makiety, bo poczatkujący)
to będzie impreza otwarta więc zapraszam :D postaramy się zorganizować również jakieś mini warsztaty, żeby Ci właśnie początkujący mogli się przy okazji czegoś nauczyć

ale martwi mnie to że coś mało Haziobrowców chce się zabawić wspólnie przy makiecie :cry:

Marcin ja też Cię kocham :razz: i teraz wszyscy już będą wiedzieli że jesteśmy kochankami, ale może ten fakt przyciągnie ich do dyskusji o imprezie :cool:
pożyjemy zobaczymy
tak czy inaczej całuski :oops:
 
Reakcje
0 0 0
#5
Chudy, daj ludziom trochę czasu na zdeklarowanie się czy przyjadą. Ja bardzo bym chciał się pojawić ale jeszcze nie wiem czy będę mógł. Chciałbym zadebiutować z moimi dwoma segmentami ;-)
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#6
Ja będe na 100% ze wszystkim modułami jakie posiadam a trochę jest :

Głowica stacji - do kwietnia na surowo moze beda jakies pernony.
Szlak 4m.
Łuk 90 stopni.
Przystanek osobowy.
Bocznica szlakowa z magazynem.
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
myślę że jak ktoś przywiezie makietę torta to też będzie dobrze bo jak wszystko pójdzie po mojej mysśli to impra odbędzie się w dawnej kolejówce :D więc wszystko co kolejowe mile widziane
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
xendx napisał(a):
Ja będę na 99% tylko jeszcze nie wiem czy z makietą czy bez.
Ja Ci dam bez makiety :D do marca masz jeszcze kuuuupe czasu ;) a tak na poważnie to nie chce mi się pisać drugi raz więc kopiuję z forumtt

dzisiaj odbyłem rozmowę z dyrektorem dawnej kolejówki w sprawie wynajęcia sal, efekt jest taki że zarówno ja jak i władze szkoły musimy wystosować pismo do oświaty o udostępnienie nieodpłatnie sal na weekend, zajmiemy się tym po nowym roku, tak więc jak się uda sale będą za free :D
sale mają wymiary 23,88/11.52m każda, przedzielone sa składaną ścianą z paneli aluminiowych, czyli jest możliwość połączenia obu sal, z tym że czy będą potrzebne obie zależy od Haziobrowców ilu ich będzie bo jak na razie odzew jest znikomy, tak więc jeżeli zajdzie taka potrzeba możliwe że weźmiemy jedną salę i podzielimy się nią z H0.
W piątek 7 marca sale będą wolne od godziny 18tej, a po wniesieniu wszystkich klocków możemy siedzieć i do 24, byle nie ruszać się z obrębu sal bo alarm będzie uruchomiony :D po drodze ustalimy od której do której godziny będzie można oglądać makiety a do której my będziemy mogli coś testować potem na makietach.
Jest też możliwość przekonania właścicielki sklepiku szkolnego aby miała otwarty sklep, żeby można było kupić bez konieczności wychodzenia ze szkoły jakieś barowe potrawy typu hotdog itp itd.
Wcześniej musimy zgłosić ile będzie potrzeba przedłużaczy, bo szkoła może je udostępnić jak również dodatkowe oświetlenie i rzutnik, gdyby ktoś miał pomysł na prezentację jakiegoś tematu, tak jak miało to miejsce w Radomiu, gdy był omawiany tabor jeżdżący po makietach, tu oferta skierowana do naszego regionalnego taborowca Tomka Czapika 8)
oto rysunek jaki udało mi się stworzyć :D
[img=http://img156.images...znejvo3.th.png]
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#18
Jeszcze chwilkę poczekam z pokazem modulików :smile: Chcę jeszcze je dopracować aby nie wygłupić się błędami :oops:. Ale zaprezętuje je na pewno :!:
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#19
Czekamy z niecierpliwością szczególnie, że kolega z rodzinnego miasta mego. Jak dobrze pójdzie uda się stworzyć jakąś prężną zagłębiowska grupę modelarską :)
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#20
Wiesz ja też myślałem o tym aby założyć jakiś klub modelarzy kolejowych lub coś takiego :smile: . Może wspólnymi siłami coś dało by się coś zrobić ;).
 

Podobne wątki