• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sosnowiec marzec 2008

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.495 33 0
#41
Ja sie mogę zgłosić z 2 segmentami 546x880 mm jeśli rozkłądanie będzie możliwe już wpiątek wieczorkiem ;) (w sobotę mogę mieć zajęcia wieć z obecnością może być kiepsko)
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#42
Misiek napisał(a):
dużo się zglosiło HaZerowiczów?
Ja również obiecałem przyjazd z moim łukiem i bocznicą.
Może organizator spotkania poda listę osób które zgłosiły chęć udziału w imprezie jeżeli oczywiście lista nie jest tajna. :LOL:
Fajnie by było gdyby udało się ułożyć z 50 m makiety w skali H0.
 

klaus

Nowy użytkownik
Reakcje
20 0 0
#43
A ja bym poprosił jeszcze raz o dokładny termin i miejsce bo tu pewne niejasności mam, no i jeśli czas pozwoli to też się wybiorę z makietą
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#45
7-9 marca 2008 w Sosnowcu.

Lista uczestników nie jest żadną tajemnicą, do tej pory zgłosili się (przyjazd z makietą):

Kozak+Tomasz Czapik (szlak-4m łuk-4m przystanek Anuśki-2m stacja Kazimierz Górniczy (jedna głowica + perony około 4m))
MarcinL
Pado
xendx
BartoszHO

Kilka osób ma dać jeszcze dać znać. Czakam na plany, wymiary itd.
 

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
kozak napisał(a):
Lista uczestników nie jest żadną tajemnicą...
Kilka osób ma dać jeszcze dać znać. Czakam na plany, wymiary itd.
Ja pisałem że będę z makietą lub bez.
Na razie głowice (100cm) mam przejezdną na wprost.
Do marca postaram się zrobić 1-2 segmenty po 90cm torów stacyjnych(4 tory) w stanie surowym lub częściowo wykończone.
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#48
Dobra załóżmy że przyjadę z moimi modułami. Ale mam pytanie. Bo jak byłem w krakowie i widziałem złożone moduły to goście posługiwali się telefonem aby dowiedzieć się czy pociąg będzie wieżdżał na jego moduł. I tu jest moje pytanie. Czy ja też będę musiał mieć jakiś telefon czy niekoniecznie :?: :neutral: Jeśli będę musiał mieć to jak działa sieć telefonów połączonych miedzy sobą ?Może ktoś wie?
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#50
Łącznoś to nie wszystko.

Łączność to nie problem. Zestaw telefonów do rozmów wewnętrznych kosztuje 20 zł za komplet. Na Martelu można o tym poczytać pod tematem "Łączność na makiecie".
Panowie a jak wygląda sprawa sterowania ?
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#52
Pierwszy plan jest taki, aby jeden dzień był analog a jeden dcc ze względu na możliwość jazdy taboru bez dekoderów ale sprawa jest jeszcze otwarta.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#53
czy w oba dni jazda będzie się odbywać wg jakiegoś rozkładu jazdy czy na zasadzie: "jedzietenktopierwszydorwiesiędomyszylubgłośniejkrzyczy" :?:
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#59
Panie i Panowie, w poniedziałek jadę podpisywać umowę na wynajem sal gimnastyczny w dniach 7-9 marca 2008, miasto przyznało nam salę bezpłatnie za co oczywiście dziękujemy :D , na forumtt sprawy organizacyjne posuwają sie do przodu a u Was cisza :???:
Plan jest następujący, w piątek około godziny 18 tej wchodzimy na sale z makietami, rozkładamy się ile trzeba i spotykamy się rano w sobotę, o której nastąpi otwarcie dla ludzi ustalimy w piątek wspólnie, tak więc sobota i niedziela jeździmy i popołudniu w niedzielę niestety sie składamy bo w poniedziałek dzieciaki chcą pokopać w piłkę :D
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#60
Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają sprawy organizacyjne w Waszej skali, bo na forum jest absolutna cisza na ten temat, ktoś miał się zając noclegami, ale również i tu jest cisza, dla wszystkich zainteresowanych - ekipa tt będzie nocować tu http://www.mosir.sosnowiec.pl/index2.php?page=mail.html
podane tam są wszelkie informacje na temat pokoi, podane ceny dotyczą opłatę za pokój
proszę o podanie jakiegokolwiek info na temat organizacji z Waszej strony, bo czasu pozostało niewiele
Pozdrawiam
Chudy
 

Podobne wątki