• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Sosnowiec - Makieta Modułowa

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#1
Kilka zdjęć z rozstawionej dopiero co makiety modułowej jednego z członków BGM. Analogową makietę można obejrzeć w Sosnowcu na ulicy Racławickiej w budynku prywatnego gimnazjum Szkoła Otwartego Myślenia. O ile Sosnowiec to mityczny koniec świata o tyle miejsce rozstawienia makiety to koniec końców świata :)

Jak ktoś z okolic to ma gdzie wpaść :) Niech mnie @Romek 222 poprawi ale będą tam do poniedziałku w godzinach 15:00 do 18:00

Kilka wstępnych zdjęc. Romek wstawi pewnie więcej:

Sosnowiec Makieta Modułowa 8.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 3.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 9.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 4.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 7.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 5.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 6.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 12.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 11.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 14.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 15.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 13.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 17.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 19.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 21.jpg Sosnowiec Makieta Modułowa 16.jpg
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#3
Przykro mi z powodu katastrofy jaka miała miejsce na makiecie (zdjęcie 14 licząc od góry) . Napiszecie jak doszło do awarii urządzeń srk? Jakie były konsekwencje?
 

Pietrucha

Użytkownik
GGM
Reakcje
0 0 0
#4
...Niech mnie @Romek 222 poprawi ale będą tam do poniedziałku w godzinach 15:00 do 18:00
Dokładnie to jutro (w niedzielę) od 11:00 do 16:00 a w poniedziałek to już nie oficjalnie, tak do ok. 15:00.
[DOUBLEPOST=1471115572][/DOUBLEPOST]
Przykro mi z powodu katastrofy jaka miała miejsce na makiecie (zdjęcie 14 licząc od góry) . Napiszecie jak doszło do awarii urządzeń srk? Jakie były konsekwencje?
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na zaistniałą sytuację
Przyczyn awarii jeszcze nie ustalono. Obyło się bez ofiar dzięki przytomności dyżurnego w "Pietruchowie".:)
 

Podobne wątki