• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Giełda Sosnowiec – Giełda Modelarska SMK Katowice

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Po raz kolejny "wystawiłem" ocenę mimo że jej nie wystawiłem. Jak się jakiemuś adminowi moja obecność na forum nie podoba to niech mi to offen napisze a nie grzebie w koncie...mam jednak nadzieję, że to jakiś błąd tylko. @Kris usuwam ten negatyw...
Często na telefonie grzebać na forum uda mi sie niechcący wystawić ocenę. Wiec moze i tobie sie to przydarzyło. A moze ba tablecie?
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
...ciekawe czemu akurat mi się klika bezwiednie w negatywy... no nic to jakbym znów rozdawał minusy na prawo i lewo to piszcie na PW będę poprawiał (n)
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
@Adam Okuń ja tez ostatnio przez fona wystawiłem "Niechlujną pisownię" komuś, niestety z tabletami i smartfonami to racja, idzie niechcący wystawić niechcianą ocenę. Także dostałem info na pw o negatywie ;)
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Nikt nie lubi płacić, ale dlaczego miałby to być temat dyskusyjny, zwłaszcza dla gości zza zachodniej granicy? W Niemczech wstęp na tego typu giełdy (modelarskie, kolejowe) kosztuje zwykle 4-5 euro (żeby nie było wątpliwości, chodzi o wstęp dla zwiedzających i kupujących, nie dla wystawców). Na duże imprezy, np. Modelspoor w Utrechcie, bilet potrafi kosztowac nawet 15 euro.
Modelspoor to raczej targi niż giełda. Bliżej im do Hobby w Poznaniu niż bazaru Różyckiego.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
To prawda, ale też cena wstępu jest 3 razy wyższa, niż na zwykłe giełdy. Chodziło mi tylko o to, że za granicą, a zwłaszcza w Niemczech, tego rodzaju imprezy są zwykle płatne i nikt się temu nie dziwi. Dlatego też nie rozumiem, czemu miałby to być temat dyskusyjny dla gości zza granicy.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
To prawda, ale też cena wstępu jest 3 razy wyższa, niż na zwykłe giełdy. Chodziło mi tylko o to, że za granicą, a zwłaszcza w Niemczech, tego rodzaju imprezy są zwykle płatne i nikt się temu nie dziwi. Dlatego też nie rozumiem, czemu miałby to być temat dyskusyjny dla gości zza granicy.
Tu sie zgadzam w 100%.
Ja nie jestem przeciw opłacie za wejście na giełdę. Ale żeby była ona w granicach rozsądku. W Warszawie w Pałacu Kultury była nie do przyjęcia. Teraz nowa w Muzeum Kolejnictwa jest lepiej.

Nie ściemniajcie, bo oceny na androidzie można wycofać :p
Ale można nie zauważyć ze sie wystawiło.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Tu sie zgadzam w 100%.
Ja nie jestem przeciw opłacie za wejście na giełdę. Ale żeby była ona w granicach rozsądku. W Warszawie w Pałacu Kultury była nie do przyjęcia. Teraz nowa w Muzeum Kolejnictwa jest lepiej.
Szczególnie, że w dni z giełdą płaci się tylko 6 zł za wstęp.
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Jest może dostęp do lokomotywy od strony szkoły? Młody ma z nią zdjęcie ale tylko w tle z tego miejsca, z którego powyższe zdjęcie jest zrobione, a chciałby być bliżej.
 

Zbyszko

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam szanowne grono kolegów.
Chciałbym zapytać ile kosztuje miejsce na giełdzie w Sosnowcu dla osób sprzedających modele. Pierwszy raz pojawię się na giełdzie po drugiej stronie stołu i chciałbym uzyskać kilka informacji. Mam kilka modeli z taboru amerykańskiego, które chciałbym sprzedać. Czy z doświadczenia kolegów, na giełdę przyjeżdżają osoby zainteresowane tym taborem, czy raczej nie ma sensu wystawiać ich.

Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam i do zobaczenia na giełdzie.
Zbyszek
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Witam szanowne grono kolegów.
Chciałbym zapytać ile kosztuje miejsce na giełdzie w Sosnowcu dla osób sprzedających modele. Pierwszy raz pojawię się na giełdzie po drugiej stronie stołu i chciałbym uzyskać kilka informacji. Mam kilka modeli z taboru amerykańskiego, które chciałbym sprzedać. Czy z doświadczenia kolegów, na giełdę przyjeżdżają osoby zainteresowane tym taborem, czy raczej nie ma sensu wystawiać ich.

Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam i do zobaczenia na giełdzie.
Zbyszek
http://forum.modelarstwo.info/threads/giełda-katowice.946/page-10#post-413707
Na dole ogłoszenia masz podane numery telefonów.
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
Widać delikatne odrodzenie Giełdy:) coraz więcej ludzi i wystawców.
Tylko jeden mały, dywan, który już niejednemu daj się w znaki:)