• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Giełda Sosnowiec – Giełda Modelarska SMK Katowice

Sebastian.W

Aktywny użytkownik
Reakcje
43 0 0
Koledzy wybieram się po raz pierwszy na giełdę do Sosnowca:). Mam kawałek drogi i jak na złość płatnej i chciałbym Was podpytać jak wyglada tam frekwencja jeśli chodzi o stoiska i sprzedawców;). Można tam kupić jakieś rarytasy jeśli chodzi o PKP czy raczej modele będące w ciągłej sprzedaży?
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Trzeba powiedzieć, że giełda kwitnie. Zajmujemy całą jedną salę gimnastyczną.Frekwencja też jest duża.
A co masz na myśli pisząc rarytasy?
 

pilu35

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Miałem pytać o termin najbliższej giełdy i nie zauważyłem , że post wyżej jest podany , żle ze mną coś :), więc zapytam o ilość sprzedających i kupujących?
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
W mojej ocenie zarówno ilość jednych jak i drugich jest wystarczająca, żeby był sens przyjechać. Zawsze wystawiają się 2-3 konkretne sklepy, 20-30tu indywidualnych sprzedających, Elvis ze swoimi zabawkami...
 

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Cześć.
Jak liczą sobie od sprzedających?
Za stolik?
Czy jest w tradycji przywożenie swoich stołów, czy też blatów?
Pytam, bo wybieram się po raz pierwszy nie jako kupujący...
 

kzk kolej

Ostrzeżony
Reakcje
56 3 0
Trudno powiedzieć, Sporo jest oglądających, ale przeważnie ktoś coś kupuje :)
Raczej jest to miejsce spotkań, pogadania itp. :)