• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Sosnowiec - Festiwal Kolej w Miniaturze - III edycja, 17-18 marca 2018

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#27
No, ale tylko na radiu się nie skończyło bo przed wejściem samochód TVP też stał:)
Powiem krótko. Byłem, widziałem i wróciłem zadowolony bo impreza chyba udana o czym świadczyły walące do drzwi tłumy ludzi w pełnym przekroju wiekowym. Dziękuję Wojtkowi i kolegom dotychczas znanym z tego forum za możliwość osobistego poznania ich oraz ich prac tam prezentowanych. Specjalne podzękowania dla Leszka, że pomimo ogromu zajęć znalazł dla mnie czas i oprowadził mnie po wszystkich zakamarkach tej imprezy. Jeszcze raz dziękuję i żałuję, że nie mogłem z Wami być dłużej. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej imprezy także w dniu jutrzejszym.
 

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
#30
Ja z racji bycia autochtonem wykorzystałem ostatnią godzinę otwartości dla gawiedzi - zabierając małoletnich spadkobierców tetetkowej kolekcji by na żywo zapoznali się ze skalą H0. Jako, że ichniejsze priorytety były w skrajnej opozycji z moimi wykorzystałem fakt, że dla młodych było kilka atrakcji za co należą się słowa podziękowania organizatorom. Dzieciaki uwielbiają mieć kontrolę nad tym co akurat porusza się po torach a bycie biernym obserwatorem niespecjalnie spełnia ich oczekiwania. Jako, że udało nam się bezproblemowo podzielić wedle zainteresowań to mogłem podziwiać tabor Braci Większych i cieszyć oko infrastrukturą, zielenią i detalami prezentowanymi na modułach. Tak trzymać! :)
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.715 17 0
#33
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przedstawiam kilkanaście zdjęć z jazd w sobotę.
 

Załączniki

Reakcje
4 6 0
#36
Witam
Byłem na imprezie według mnie bardzo udana.Każdy mógł znaleść coś dla siebie.Były makiety duże i małe, sterowane
anologiem lub cyfrą.Zabawa była udana.Dziekuję organizatorom zorganizowanie imprezy modelarskiej.
Pozdrawiam