• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Sosnowiec – giełda modelarska SMK Katowice w technikum nr 4

OP
OP
S

slawek77

Gość
Co wiem to nie ma żadnych rezerwacji, wystarczy być parę minut po 7:00 i stolik sobie wybierzesz.
Nawet po godzinie 8:00 znajdziesz wolny stolik.

Speedway

Znany użytkownik
kolejna giełda ze względu na Święta Wielkanocne odbędzie się w drugą niedzielę miesiąca, tj. 8-go kwietnia.
Sosnowiec się cieszy, ale ludziska w Warszawie już raczej nie. Twoja nieobecność w Warszawie na giełdzie 8.04.2018r będzie jej istotnym osłabieniem. Nie po raz pierwszy zresztą dochodzi do takiej sytuacji. Ale kto ze stołecznych organizatorów by się tym przejmował ....?

W związku z rozbiórką starej makiety i porządkowaniem kolekcji taboru wybieram się na giełdę po raz pierwszy jako sprzedający.
Będę miał do zaoferowania sporo budownictwa miejskiego Auhagen i stacyjnego Feller m.in. dworzec Bonn.
Poza tym z torowiska rozjazdy Roco 2,5 mm i "angliki" Pilz/Tillig.
Z taboru m.in. ST44-225 na bazie starego Piko w zielonym malowaniu w IV ep. (bez żółtego czoła).
Serdecznie zapraszam na zakupy.
RMP

Elvis

Znany użytkownik
SMK Katowice - zapraszamy na ostatnią w tym roku giełdę-imprezę kolejowo-towarzyską w Sosnowcu w niedzielę 2 grudnia 2018 r. (ul. Kilińskiego 31 przy dworcu PKP).
Jak co roku grudniowa giełda jest odwiedzana najliczniej, przybywa wielu kupujących, sprzedających i takich, którzy po prostu chcą się spotkać, pogadać, pooglądać. A w mnogości wystawionych rzeczy naprawdę jest co obejrzeć, nie tylko produkty fabryczne, ale też własne dokonania modelarskie - modele, dioramy itp. Przypominamy, że na każdej giełdzie jest też czynna makieta modułowa H0, na którą można przynieść i pojeździć własnym taborem.
Na załączonym plakacie są już podane terminy giełd w nadchodzącym 2019 roku.
Zapraszamy, na spotkanie ze Światem Modeli z Rybnika, Elvisem, Rocketmanem, Petrem z Ostrawy, Eurosprinterem, Pyskatym, Szkieletorem, Człowiekiem bez nazwiska i wieloma, wieloma innymi, nie wymienionych z braku miejsca i pamięci, za co ich przepraszamy.
FB_IMG_1543268241491.jpg
FB_IMG_1543268212349.jpg
FB_IMG_1543268194165.jpg

TOMEK KRK

Aktywny użytkownik
Witam

Serdecznie zapraszam na Giełdę w Sosnowcu ( 02.12.18 Niedziela) wszystkich zainteresowanych zakupem modeli H0 takich producentów jak:

Jan -Kol
Ranger
EKA MODEL
ROCO
TOMEK 05
EFC LOKO
PMR MODELE

Będzie jedyna okazja uzupełnienia swoich zbiorów o kilka rarytasów ( zostanie zaprezentowany, chyba jedyny tak wykonany model "ROBOGAGARA" czyli 311D NEWAG.

Przyjedzie rownież właściciel modeli w skali N tak więc możliwość uzupełnienia zbiorów.

Ostatnio edytowane:

Tomson29

Nowy użytkownik
Witam! Zapraszam na najbliższą giełdę modelarską w Sosnowcu.Będę miał ze sobą modele polskich lokomotyw(niektóre z dekoderami dźwiękowymi) w skali H0 takich jak: Tkt48,Tki3,Tkw2,Ty5,Pd5,Oki2,Ok1,Oi1,SU46,SP45,ST43,SM42,SP42,Br94 i wiele innych ciekawych modeli.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Tomasz Koczułowski.

CoCu

Znany użytkownik
Zapraszamy, na spotkanie ze […], Rocketmanem, […]
To jak już tam ma być, to przypomnij mu ode mnie, że w wyniku rozprawy sądowej wisi mi kasę a ja o tym nie zapomniałem. Swoją drogą, dobrze wiedzieć iż prowadzi działalność gospodarczą, a zatem jest komorniczo co zająć.

Osobiście jednak dziwi mnie publiczne zapraszanie do interesów z taką osobą.

Mam informację bezpośrednio od organizatorów giełdy. Poproszono mnie o poprawką
Giełda odbędzie się jednak 6 stycznia 2019 r.
Za niedziele świąteczne uważa się święta - Bożego Narodzenia, Wielkanocne, Wszystkich Świętych , oraz święta pierwszomajowe ( 1,2,3) jeżeli wypadną w niedzielę.
Piszę to aby sprostować swój poprzedni wpis -aby nikogo nie wprowadzać w błąd.