• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Sosnowiec – giełda modelarska SMK Katowice w technikum nr 4

Sebastian.W

Aktywny użytkownik
Koledzy wybieram się po raz pierwszy na giełdę do Sosnowca:). Mam kawałek drogi i jak na złość płatnej i chciałbym Was podpytać jak wyglada tam frekwencja jeśli chodzi o stoiska i sprzedawców;). Można tam kupić jakieś rarytasy jeśli chodzi o PKP czy raczej modele będące w ciągłej sprzedaży?

pilu35

Aktywny użytkownik
Miałem pytać o termin najbliższej giełdy i nie zauważyłem , że post wyżej jest podany , żle ze mną coś :), więc zapytam o ilość sprzedających i kupujących?

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
W mojej ocenie zarówno ilość jednych jak i drugich jest wystarczająca, żeby był sens przyjechać. Zawsze wystawiają się 2-3 konkretne sklepy, 20-30tu indywidualnych sprzedających, Elvis ze swoimi zabawkami...

jpyt

Aktywny użytkownik
Cześć.
Jak liczą sobie od sprzedających?
Za stolik?
Czy jest w tradycji przywożenie swoich stołów, czy też blatów?
Pytam, bo wybieram się po raz pierwszy nie jako kupujący...

kzk kolej

Aktywny użytkownik
Trudno powiedzieć, Sporo jest oglądających, ale przeważnie ktoś coś kupuje :)
Raczej jest to miejsce spotkań, pogadania itp. :)