• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SN 61-168 w Krakowie

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#1
Nie dalej jak wczoraj widziałem go na własne oczy na terenie CM Prokocim. Może ktoś zna cel wizyty?
 
Ł

Łukasz K

Gość
#2
cyruss napisał(a):
Może ktoś zna cel wizyty?
Czasem tam stał przy okazji przeglądów. Zazwyczaj to miało miejsce przed jego uruchomieniem przed imprezami, gdzie miał przez dłuższy czas pracować.
Znajdę płytę to wstawię foty bo około 2002-2004 roku go widziałem na Prokocimiu razem z EP03-01, potem elektrowóz poszedł na retro do Wieliczki na jeden koniec składu, a na drugim był Tr12 lub Ty2 ( w Wieliczce-Rynek tor się kończy kozłem oporowym)... nie pamiętam dokładnie bo zmieniali parowozy co jakiś czas. Przy ganzie chyba wtedy coś grzebali, wówczas spokojnie można było sobie foty zrobić w kabinie, samej kabiny, czy przedziału, bez opłat(skansen) i pasażerów.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#3
W sobotę ma jechać retro do Rabki (wyjazd z Głównego 6:10, żródło: p.m.k.),
może to coś z tym związane?
 
Ł

Łukasz K

Gość
#8
Wstawiam jeszcze obiecane zdjęcie SN61-168 na szopie w Prokocimiu. Hala wschodnia.
Zdjęcie popełniłem w pierwszej połowie lipca 2004 roku. Razem z nim stała jeszcze EP03...ale ona w zachodniej hali. To były czasy kiedy jednostki jeszcze na Prokocimiu można było spotkać ... obecnie Sucha przejęła ich naprawy.
 

Załączniki

Podobne wątki