• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[SMM] Skrzynki z profilem SMM550 - Standardy

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
13.804 336 20
Widzę, że oprócz kolegi @Michał Type_r7 i kolegi @SP9XUR nie ma chętnych innych kolegów, którzy chcieli by dołączyć do samochodowej makiety modułowej... :( Szkoda i jednocześnie przykro ... :( :niepewny::confused:
W takim razie jutro z rana zamawiam skrzynki dla nas...

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
6.698 66 0
Widzę, że oprócz kolegi @Michał Type_r7 i kolegi @SP9XUR nie ma chętnych innych kolegów, którzy chcieli by dołączyć do samochodowej makiety modułowej... :( Szkoda i jednocześnie przykro ... :( :niepewny::confused:
W takim razie jutro z rana zamawiam skrzynki dla nas...
Ja mam nadzieję że przy następnym zamówieniu mi się uda dołączyć . Puki co brak funduszy i walczę z zakupem mieszkania żeby było gdzie te skrzynki trzymać :D

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
489 1 0
Zanim coś zepsuję wolę się upewnić... aby się wkomponować w wasze projekty.

Patrząc od lewej strony "publiki" oraz krawędź do łączenia z innymi modułami:
szerokości.jpg
- najpierw chodnik 2cm (3 płytkowy z krawężnikami po obu stronach chodnika ???)
- potem 3cm zieleni Heki 3364
- potem jezdnia (2x5cm) oczywiście z krawężnikami
- dalej zieleń ... (też 3cm czy mniej ?? ze zdjęcie wynika że mniej ...)
- dalej chodnik ... (ze zdjęcia zdaje się że szerszy bo 4-ro płytkowy... rónież z krawężnikami)

chodnik zieleń.JPG

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
13.804 336 20
Wybacz, ale przez tego je...nego wirusa i poj....ne działania lekarzy rodzinnych, byłem zagoniony. Jutro wyjmę moduł i zrobię zdjęcia.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skrzynki modułowe 1
Skrzynki modułowe 3