• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Smak 80-tych lat...

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#1
Powoli przyszedł czas na wcielanie planu w życie. Stacja Kęty pozostaje w fazie uzgodnień i poszukiwania archiwalnych materiałów. Tymczasem działam już z niebudzącą kontrowersji bocznicą szlakową, prowadzącą od stacji do bazy GS.

Pierwsza skrzynka (nr 11) w fazie wstępnych prac.

DSC00933.JPG

DSC00942.JPG

DSC00949.JPG
 

Załączniki

statom

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Bardzo zacnie się to prezentuje :) będę śledził bo zapowiada się na piękny kawałek makiety.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#3
Bardzo zacnie się to prezentuje :) będę śledził bo zapowiada się na piękny kawałek makiety.

Powoli przyszedł czas na wcielanie planu w życie. Stacja Kęty pozostaje w fazie uzgodnień i poszukiwania archiwalnych materiałów. Tymczasem działam już z niebudzącą kontrowersji bocznicą szlakową, prowadzącą od stacji do bazy GS.

Pierwsza skrzynka (nr 11) w fazie wstępnych prac.
Jeżeli nr. 11 oznacza ilość skrzynek/modułów to faktycznie będzie na czym pojezdzic .;) . Super (y)
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#5
Dzisiaj dalszy ciąg prac przy module krajobrazowym przyległym do betoniarni. W planach mniejsza zieleń na pierwszym planie i moduł w zasadzie będzie gotowy.

DSC00967.JPG


DSC00963.JPG
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#7
Udało się także przypasować do modułu szlakowego skrzynkę z węzłem betoniarskim ;) Myślę jeszcze nad jakimiś zaroślami pomiędzy płotem a torem, stanowiącymi spokojne ustronie dla pracowników betoniarni w celach wiadomych ;)

DSC00978.JPG
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#10
Miodek!!!!!!(y) jest klimacik. Sukcesywnie uzupełnisz o jakieś drobiazgi typu słupy, wskaźniki i będzie prawdziwy mikrokosmos.
Patynka na wapniarce super.
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#12
Tak jak planowałem za płotem betoniarni umieściłem niewielki zagajnik brzozowy z takim specyficznym miejscem spotkań na piwo po pracy i ognisko. Żeby miało to sens logistyczny poprowadziłem polną ścieżkę, która docelowo będzie prowadzić z okolic stacji do wiejskich zabudowań w pobliżu bocznicy GS-u :)

DSC01014.JPG

DSC01025.JPG

DSC01021.JPG
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
19 0 0
#18
Na mojej liście 10 najlepszych makiet, za pomocą powyższego zdjęcia pojawiła się kolejna pozycja! (y)
Zostały 2 miejsca do zapełnienia 10tki (kolejność do wiadomości redakcji).
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#20
Ta biała chałupka to Twoja własna konstrukcja? Super:)
Chałupka to własny projekt i wykonanie. Tektura i karton cięty laserem, tynkowane białą gęstą emulsją za pomocą twardego pędzla.

Na mojej liście 10 najlepszych makiet, za pomocą powyższego zdjęcia pojawiła się kolejna pozycja! (y)
Zostały 2 miejsca do zapełnienia 10tki (kolejność do wiadomości redakcji).
Jak tak to postanowiłem dołożyć jeszcze do pieca ;)

DSC01354.JPG



DSC01362.JPG


DSC01357.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 8

Podobne wątki