• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Smak 80-tych lat...

OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#83
Myślę, że w normie. Zdjęcie może potęgować takie wrażenie. Chodzi o to, żeby była ekspozycja dla taboru, tak aby był widoczny także od strony bazy. Poza tym będzie tam bujna zieleń więc stromizna trochę złagodnieje :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#92
Piękne... Po prostu piękne widoki pokazujesz. Wygląda to jak zdjęcia realnych budynków z tamtych lat. (y) Jestem pod wrażeniem. :eek:
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#95
Pozwolę sobie na kropelkę marudzenia. Otóż niezaprzeczalnie jest świetnie. Natomiast do perfekcji to ten betonowy plac jest za jasny. Powinien nosić więcej oznak eksploatacji w stosunku to garażu. A tak poza tym jest świetnie.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#97
No to kol. @lokfan skoro taki zajebiaszczy warsztat z zapleczem posiadasz to czekamy co na tym tle zaprezentujesz? Poprzeczka poszła wysoko, więc myślę, że prezentacje będą adekwatne do poziomu dioramki.
Poprzednia z remontowanym starem bardzo przypadła mi do gustu. Tylko to już dość dawno temu było:)
Sorki Wojtku za za śmiecenie Twego wątku, ale jestem pod wrażeniem i się zagalopowałem zapominając, że to Twój wątek. Możesz to wywalić.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#98
Pozwolę sobie na kropelkę marudzenia. Otóż niezaprzeczalnie jest świetnie. Natomiast do perfekcji to ten betonowy plac jest za jasny. Powinien nosić więcej oznak eksploatacji w stosunku to garażu. A tak poza tym jest świetnie.
Myślę, że to kwestia światła i zdjęcie nie oddało rzeczywistego wyglądu betonowego placu.

Bardzo dziękuję za słowa uznania, bardzo cieszą i motywują do działania. Wkrótce kolejne projekty w jedynie słusznym klimacie :)
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Temat dioramy został zakończony. W prawdzie nie dotarły jeszcze słupy trakcyjne, ale jak dotrą to się je zamontuje jako przysłowiową wiśienkę na torcie :) Tym niemniej klimat bazy z lat 80 myślę, że udało się stworzyć ;)

dpk1.JPG


dpk2.JPG


dpk3.JPG