1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Smak 80-tych lat...

Dyskusja w 'Dioramy i makiety' rozpoczęta przez użytkownika Heniek_Star, 23 Listopada 2013.

1. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Trudno żeby właściciel nie był zadowolony. Świetnie wyszło, wreszcie widzę koszary w 1/87 tak jak wyglądało a gdzie nie gdzie wygląda to nadal w naszym kraju. Wszystkie te plastikowe remizy dostępne na rynku mają się nijak do naszych. Teraz pytanie czy uda się skompletować właściwe pojazdy.

2. Heniek_Star

Heniek_Star Znany użytkownik BGM

W tym już głowa zleceniodawcy :) Jak mniemam nie zamawiał by kurnika gdyby nie miał kur :)

3. Zbigniew Gałczyński

Zbigniew Gałczyński Znany użytkownik

@Heniek_Star rozwaliłeś mnie efektem końcowym. (y) Twoje prace i kolegi Sławka (@Hajek) pokazują jaki potencjał ma karton do którego ja się coraz bardziej pochylam.
    Sprawa samochodów jest otwarta w gestii właściciela budynku jak napisałeś. Mnie osobiście brakuje do pełni szczęścia wieży (lub podwyższenia na dachu) gdzie zamontowana jest syrena. Na dachu mógłby się znaleźć również maszt z antenami radiokomunikacyjnymi. No chyba ,że to dorobi sobie już właściciel budynku.
    Niemniej GRATULUJĘ PIĘKNIE WYKONANEGO BUDYNKU- BRAWO!
    Pozdrawiam
    Zbigniew

• Popieram Popieram x 3
  4. walter_r

walter_r Jasnowidz roku Donator forum

Barierka na schodach cięta laserem czy trawiona?

5. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolejna rewelacyjna praca wyszła spod Twoich rąk. Budynek wygląda jak realny. Jestem pod wrażeniem. (y)

6. Heniek_Star

Oczywiście, jest jeszcze kilka elementów, które można by dodać ;) W całym tym projekcie uciążliwa była dla mnie nieznajomość materii strażackiej. Być może właściciel sam jeszcze dopieści budynek. Sam jest przecież modelarzem z pierwszej ligi ;) Dziękuję Wam za miłe słowa.

Papiur i laser ;)

7. Abarth

Abarth Znany użytkownik

No to juz pojechałes z tym budynkiem, gniecie jaja! Mistrzowska robota(y)

8. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Budynek jest wykonany wręcz mistrzowsko . Pięknie się go ogląda , bo wygląda niczym żywcem wyjęty z PRL . Pojazdy tylko dopełnią całości i nadadzą jej życia .

9. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

Ładna robota!

10. SD

SD Aktywny użytkownik FREMO Polska KKMK

@Heniek_Star - Super! Mam prośbę - mógłbyś opisać jak robiłeś rynny?

Pozdrawiam,
    Sławek

11. Pietras83

Pietras83 Aktywny użytkownik

co tu dużo pisać... po prostu ODLOT !!! super praca
    gratuluje umiejętności !

12. Heniek_Star

Sławku, rynna to nic innego jak hipsowy profil półwałek 1,5 mm / 2mm oraz spustowa wałek. Kupiłem w sklepie u Kotebego. To sa jakies tańsze profile i półwałek ma trochę przekrój "U" więc na rynnę w sam raz. Poszedłem trochę na łatwiznę bo uchwyty namalowałem, ale można to zrobić z wąskiego paska 0,8 mm taśmy maskującej - trzeba mieć tylko odpowiednio dużo samozaparcia :) Całosc przycięta do odpowiednich rozmiarów i pomalowana aerografem. Przyklejona na gęsty CA.

13. SD

SD Aktywny użytkownik FREMO Polska KKMK

Dzięki! Teraz jeszcze tylko otwórz ze dwa okna, bo gorąco dzisiaj ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

No i jak zwykle u Ciebie kolejna praca, która powala.
    Rewelka(y)(y)

15. Heniek_Star

Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Działam dalej. Obecnie w fazie projektu, duży nowy projekt samochodowo-kolejowy.

Baza projekt.jpg

• Super! Super! x 8
    • Doceniam Doceniam x 2
    • Kocham to! Kocham to! x 2
  16. jestrabh

No to się znowu będzie działo bo plan ciekawy. A jak Ty się za coś zabierasz to już wiadomo jaki będzie rezultat.:) Robisz dla siebie czy na zlecenie?

17. Heniek_Star

Dla naszego forumowego kolegi, który prezentuje tu swoją piękną kolekcję PRL.

• Doceniam Doceniam x 1
  18. jestrabh

Oj chyba już w tym momencie wzbudziłeś we mnie wstrętną cechę zaczynajcą się na ....z;)

• Super! Super! x 1
  19. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Pięknie to w projekcie wygląda. Będzie się działo. ;)

20. Foto998

Foto998 Aktywny użytkownik

Ciekawy projekt, czekamy na postępy prac.

Udostępnij