• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Smak 80-tych lat...

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Żebym nie widział zdjęć z powstawania to powiedziałbym, że to zdjęcia naturalnych budynków i placu. Kapitalnie Ci to wyszło. Masz talent w rękach. Jestem pod wrażeniem. (y)(y)(y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.762 301 15
Przepiękna robota! Czysty obłęd! Wprawdzie ta rura spustowa po skosie jest bez sensu (mogła być przesunięta i cała pionowa), ale nie takie bezsensy wtedy robiono :D
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Kolejny temat to diorama z fragmentem budynku magazynowego z rampą kolejowo samochodową.
Podłoże to płyty betonowe i trochę placu z trylinki. Jako tło betonowy płot i szpaler brzóz.
20200317_212211_resize_93.jpg

Jako budynek magazynowy został wykorzystany znany zestaw Artitec, który pozwoliłem sobie zmodyfikować do bardziej polskich realiów lat 70/80.
20200519_211234.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Zapowiada się kolejny świetny projekt. Kibicuję i trzymam kciuki za postęp prac. (y)
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Wojtku! Te pozostawione samopas palety robią niesamowitą robotę i klimat magazynu(y)(y)(y)
Super się całość prezentuje:love:

PS Czy mi się wydaje, że ktoś zajumał żarówkę wraz z kloszem nad wejściem do kantorka?

Pozdrawim