• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Smak 80-tych lat...

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Model wzorowy, dobrze oddaje czasy, w których pracował.
Powiedz czy to złudzenie na fotkach, czy albo ludzik jest przeskalowany, albo skoda niedoskalowana? Zawsze miałem wrażenie że jest lekko "za mała", ale że aż tak?
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Raczej złudzenie optyczne ;) Ludzik stoi na pierwszym planie a do tego jeszcze na rampie ;) Moim zdaniem stary model jeśli idzie o geometrię kabiny jest świetny ;) Resztę można łatwo przerobić.
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Kolejna skoda trafiła do kolekcji i już ciężko pracuje dostarczając towary do magazynów GS. Ten model znacznie bardziej zmęczony. Gdzieniegdzie pojawiły się odpryski farby. Wersja ta ma podniesione burty, poprzez zastosowanie charakterystycznego dla epoki deskowania. Na pace plandeka i pusta beczka. Dopieściłem też wnętrze gdzie znalazł się pulpit, kierownica oraz zasłonki.

DSC03434.JPG


DSC03437.JPG


DSC03438.JPG



DSC03440.JPG
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Świetna robota Wojtku(y)(y) Kolejna Twoja Skoda jakby żywcem zdjęta z drogi w latach realnego socjalizmu;) Podobają mi się te Twoje prace.(y)