• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Smak 80-tych lat...

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#81
Choć urodziłem się dopiero po 90 roku, to dzięki przeglądaniu tego tematu mogę zobaczyć jak było w latach 80'. Ciekawe historyjki, a do tego świetne wykonanie. Wielkie dzięki!
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#84
Rozwój gospodarki rolnej wymaga inwestycji w PGR-ach.Zjednoczenie budowlane prowadzi remonty w oborach. Jelcz 315 z Transbudu wywozi złom :)

Pozwoliłem sobie na małe świętokradztwo i przerobiłem podwyżeszenie burty zastosowane przez Seweryna, na poczciwe deskowanie :) Mam nadzieje, że sam mistrz wybaczy :D

transbud.JPG
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#86
Bardzo fajne dechy,są one nieodłączną częścią tamtych czasów gdyż było to najpopularniejsze podwyższenie burt we wszelakich pojazdach.
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#87
Centrala rybna zrealizowała dostawę do magazynów WZ GS-u. Kierowca Jelcza zatrzymał się przy wiejskim sklepie GS-u,zrobić zakupy przed długą trasą na wybrzeże :)

pksch.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#89
Będzie to mój pierwszy wpis w tym temacie , ale to dlatego że zawsze nie wiem co mam napisać . Rewelacyjne scenki na których modele również są rewelacyjne . Przeglądając zdjęcia kilku użytkowników na tym forum szkoda że nie ma projektu wspólna makieta modułowa PRL .
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#90
Centrala rybna zrealizowała dostawę do magazynów WZ GS-u. Kierowca Jelcza zatrzymał się przy wiejskim sklepie GS-u,zrobić zakupy przed długą trasą na wybrzeże :)
Skoro juz tam wlazł to niech lepiej poszuka w okolicy kwatery na nocleg, bo jeszcze go ten Uaz dopadnie i każe dmuchać ...
Piękne scenki i modele
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#92
Przecież od dawna wiadomo,że rybka lubi pływać. A skoro "leci" z rybkami to śledzika już ma. Świetne, klimatyczne fotki...jeszcze bym swoimi tam podjechał na imprezę.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#93
Jakby tam Piotrek swoimi zawitał to nie wiadomo czy z rozpędu to by chociaż ocet na półkach został . Tylu szoferów to impreza była odpowiednia , jeden uaz mógłby nie dać rady opanować :D
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#95
Panowie, trochę się zagalopowaliście :D to zwykły sklep dla społeczności lokalnej, kierowcy ewentualnie wpadają coś na śniadanie kupić albo na aprowizację na bazę :D
Jak chcecie imprezownie z wiejskich stron to trzeba na dioramie dorobić coś w tym guście z większym parkingiem, żeby modele Piotra też się zmieściły :D

38689.jpg
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#99
Głupia moda układania papy pionowo, spotykana tu i ówdzie w naszym kraju. dioramka zajebista(y)
Kto robi Uaza? chodzi za mną już kilka chwil.