• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Smak 80-tych lat...

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Kapitalnie przerobiłeś tego Jelcza. Podoba mi się. Co więcej, takiego z chęcią bym przygarnął do kolekcji. Jestem pod wrażeniem tak fajnie zrobionego kipra z kartonu... (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Jeśli szykuje się taka gratka kolekcjonerska to ja też się ustawiam w kolejce i proszę mnie zapisać na liście społecznego komitetu kolejkowego:) Będzie współpraca kooperacyjna Seweryn & Wojtek ? Podwozia Sewera, a kipry Twoje? Czy zupełnie samodzielny projekt?
 

MISIONT

Moderator Grupy GGM
Zespół forum
GGM
Reakcje
141 10 0
Tak to będzie pierwszy model z cyklu SAW Model & HS Model :)
Towarzyszu Prezesie.
KW naszej Partii z Pierwszym Sekretarzem Towarzyszem Kurzajką na czele w pełni popiera tą Waszą oddolną inicjatywę. Wiemy drogi Towarzyszu, że działacie w środowisku ludzi zaangażowanych i pełnych zapału do ciężkiej pracy ku chwale naszej wytrwale dążącej do dobrobytu Ojczyzny. Jesteśmy więc pewni, że odniesiecie wielki, spektakularny sukces adaptując tak potrzebne społeczeństwu skrzynie wywrotek na nikomu niepotrzebne ciągniki siodłowe.
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
Towarzyszu Kurzajka, dziękujemy za opinię w powyższej sprawie i potwierdzenie, że inicjatywa wychodzi naprzeciw postulatem VIII zjazdu PZPR. Cieszy nas także fakt, że Służba Bezpieczeństwa, której jesteście przedstawicielem, zabezpieczy inicjatywę przed możliwym sabotazem sił nieprzychylnych naszej socjalistycznej ojczyźnie :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Koniec świata - ludzie robią papierowe "kipry"...

Kolejny bardzo ciekawy model (jak zwykle w tym temacie). Tak trzymać Towarzyszu! :D
 

daf xf105

Aktywny użytkownik
Reakcje
581 2 0
Już od jakiegoś czasu stacjonował u mnie na bazie luźny Jelcz 317 - ciągnik siodłowy. Postanowiłem dorobić wywrotkę jaka była produkowana w SHL Kielce. Za materiał posłużył papier cięty laserem. Jelcz dostał jeszcze parę dodatków i dość solidną patynę. W końcu pracuje na stacji Klecza Górna przy likwidacji bocznicy kolejowej :)
Już od jakiegoś czasu stacjonował u mnie na bazie luźny Jelcz 317 - ciągnik siodłowy. Postanowiłem dorobić wywrotkę jaka była produkowana w SHL Kielce. Za materiał posłużył papier cięty laserem. Jelcz dostał jeszcze parę dodatków i dość solidną patynę. W końcu pracuje na stacji Klecza Górna przy likwidacji bocznicy kolejowej :)

Zobacz załącznik 571852

Zobacz załącznik 571853
To ja Panie Wojtku na drugiego tez się posze

Zobacz załącznik 571852

Zobacz załącznik 571853
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Piękna robota i w końcu należy uwierzyć, że przy obecnej technice cięcia laserem papier daje lepsze efekty niż nie jedna żywica. Podoba mi się inwencja.