• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SM48/TEM2 - zespół chłodniczy

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Witam,

Panowie czy mógłby ktoś z Was podzielić się skanem rysunku/przekroju poprzecznego zespołu chłodniczego w lokomotywie SM48 z książki typu "Lokomotywy spalinowe serii SM48"? Ewentualnie nie pogardzę zdjęciami układu chłodniczego od wewnątrz lokomotywy.

Pozdrawiam,

Kamil
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
No dobra! Ja się przyznaję że mam (ze 40 fotek-niektóre z wymiarami i z wnętrza) ale muszę dopiero wrzucić na net.
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Udało mi się postawić na szybko taką galerię TEM2 (SM48). Jest trochę wymiarów i zdjęć ze środka lokomotywy przydatnych modelarzom. W miarę możliwości w późniejszym czasie pojawią się opisy co jest co.

Chętnie przygarnę większą ilość tych cylinderków hamulcowych z wózków gdyby ktoś się pokusił o ich wykonanie.

http://www.magsoft.com.pl/~rocketman/tem2/
 

Podobne wątki