• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SM42/SP42/SU42

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.620 33 4
A mi się udało złapać coś takiego: SM42-2285 (w tle Cargo SM42-1046), manewry, Olsztyn Główny. 24.06.2020.
tory 24 cz-8136.jpg

Z tego co się orientuję służy od dawna w Michelin, dawnym Stomilu, razem z SM42-2222. Maszyna elegancko wypłowiała, przyjemne historyczne wrażenie robi.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.620 33 4
Mam fotkę takiej SM42-756, niezbyt ładną, z kompletnego zaskoczenia na pełnym biegu zrobioną z telefonu. Zastanawiało mnie oznaczenie bo kolega @robertmuszka podaje, że właścicielem jest Global Transport Company S.A. Zastanawiałem się wcześniej co oznacza na budzie oznaczenie PL-KUBA? Wydaje mi się, że u kolegi też jest to oznaczenie? Zdjęcie z 29.05.2020, SM42 pędzi przez Olsztyn Zachodni w kierunku Głównego.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
tory 31 lip STONKA 1700.jpg
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.620 33 4
@Kempol , Marku, dałoby radę zdobyć taką tabliczkę? Piękne to jest i kawał historii, a dla robotników którzy ja potną nic innego jak kawał blachy... Jak ja nabiorę śmiałości, wejdę na yard PolRegio, bo tam stoi takowa z już zdjętymi i byłoby miło gdyby leżała gdzieś w krzakach taka tabliczka.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 

Podobne wątki