• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SM42/SP42/SU42

torowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.215 2 1
SM42-2424 przed nastawnią KB1 w Białogonie.
SM42-2424 należy do bardzo rzadko fotografowanych lokomotyw SM42. W sumie niewiele wiadomo o historii tej lokomotywy. Co ciekawe lokomotywa jeździ tylko z numerem taborowym. Lokomotywa nie ma numeru EVN, przynajmniej nie jest on uwidoczniony na pudle. Stonka należy do Huty Ostrowiec. Z całą pewnością lokomotywa była pomalowana na początku 2019 roku, ale czy malowanie było częścią naprawy rewizyjnej tego nie wiem.
Wszelkie historie na temat tej Stonki mile widziane.


sm42-2424_2.JPG
 
Reakcje
70 1 0
Witam SM42-2424 miała wykonaną naprawę w MTL ASCO Pyskowice i tam też została pomalowana w widoczne barwy
23.04.2019 przeprowadzaliśmy jej jazdę próbną na szlaku Pyskowice Piaskowe-Kotlarnia-Knurów -Gliwice Strzelce Opolskie i z powrotem
z przedstawicielami z Huty Ostrowiec .
W Hucie Ostrowiec obsługę zapewnia DB
w załączeniu zdjęcia z jazdy próbnej (Fot Krzysztof Jakubina)
SM42-2424 ASCO Pyskowice.jpg
SM42 2424 wjazd na tory PKP PLK Knurów.jpg
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.728 17 0
Turbo stonka SM42-1308 6Dg, z wagonem do przewozu ponadgabarytowych ładunków Łódź Chojny 09.11.2019
Co prawda na niżej zamieszczonych przeze mnie zdjęciach nie ma głównego bohatera/bohaterki wątku, jednak nie mogłem przejść obojętnie obok dość ciekawego składu, który Kolega Paweł sfotografował kilka dni wcześniej na łódzkich Chojnach.
Umówmy się, że stonka przed chwilą odjechała pozostawiając wagony w nieco innym układzie.
Warszawa Praga 17.11.2019r
1.JPG
2.JPG
 

Podobne wątki