• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SM42/SP42/SU42

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.614 107 12
Można było... Tyle tylko, że jeśli mamy bawić się w szczegóły to zdjęcie wykonano kilkaset metrów od stacji w Tłuszczu. Co do daty to fotka z dnia 16 - 04 - 2018.
Przemku, tu nie chodzi o "zabawę w szczegóły" tylko rzetelny opis zdjęcia. To jest forum tematyczne gdzie każdy zdjęcie powinno być sensownie opisane a nie Instagram czy inny Facebook. . Gdyby każdy tak wrzucał zdjęcia to byśmy mieli Włochy, Tłuszcz i jakby się nam poszczęściło to moze i Zimna Wódkę
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
@mikl
@Paweł R

Jest to hala remontowa Warszawskiej Huty. Czas się prawie tam zatrzymał, a przynajmniej bardzo zwolnił, no może poza zdalnym sterowaniem zamontowanym na SMkach. Rzeczywiście ja tam wejdziesz, poczujesz w nozdrzach zapach smaru, świeżego spawania, ropy, gdzie nie gdzie w kątach wilgoci, można zostać przeniesionym w czasie do okresu prawie jak na ponższym zdjęciu.
2342DDED-7799-4B24-9363-9E8771E42290.jpeg
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
Będzie długo i nudno.
Piotr Chorąży będąc na działce oczywiście na Olechowie (ten się potrafi ustawić) usłyszał komunikat przez radiolę, o tajemniczym składzie, czym prędzej ( ale bez przesady) pobiegł o mało co nie tracąc przytomności z wysiłku i radości, co jego oczęta przez wizjer ujrzały za moją przyczyną obejrzą i Wasze gały.

Wyjeżdżająca z jednego z bardziej klimatycznych miejsc na Olechowie Tamara i sznurek stonek.

DSC_0613.JPG


DSC_0608.JPG


Przejechała pod łącznikiem autostrad.

DSC_0693.JPG


Ciągnęła w kolejności nadchodzących zdjęć SM42-1024

DSC_0703.JPG


SM42-614 lub 814 nie wiem dlaczego program pocztowy Piotrka zmniejsza zdjęcia, a ja dostaję małe z których niewiele da się zrobić.

DSC_0704.JPG


SM42-998

DSC_0706.JPG


SM42-746 lub 766

DSC_0708.JPG


SM42-1036

DSC_0710.JPG


I ostatnia SM42-862 lub 962

DSC_0712-crop.JPG


I se pojechały, może do huty, może do lasu, może do nowego właściciela, kto to wie i kogo to naprawdę obchodzi.

DSC_0715.JPG


Ot jak i w całym życiu olbrzymią rolę odgrywa przypadek, tą część eksodusu poznaliśmy, o innych pewnie nawet nie usłyszymy.
 

Darkman

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 1 0
Ten skład pojechał gdzieś na południe. Myślę, że jakby miały iść do huty, to pocięli by je na miejscu, a nie bawili się w transport
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
Ten skład pojechał na Śląsk lokomotywy przejdą przegląd P4 i pójdą do nowych właścicieli, to wiadomość od znajomego mechanika który prowadził ten pociąg, o czy dowiedzieliśmy się z Piotrkiem wczoraj siedząc w klubie i czekając na chwilę przerwy w ulewie.
Jak dowiemy się czegoś więcej, oczywiście podzielimy się z Wami tą tajemną wiedzą.
 

Piechu

Użytkownik
Reakcje
144 0 0
Będzie długo i nudno.
Piotr Chorąży będąc na działce oczywiście na Olechowie (ten się potrafi ustawić) usłyszał komunikat przez radiolę, o tajemniczym składzie, czym prędzej ( ale bez przesady) pobiegł o mało co nie tracąc przytomności z wysiłku i radości, co jego oczęta przez wizjer ujrzały za moją przyczyną obejrzą i Wasze gały.

Wyjeżdżająca z jednego z bardziej klimatycznych miejsc na Olechowie Tamara i sznurek stonek.

Zobacz załącznik 572266

Zobacz załącznik 572267

Przejechała pod łącznikiem autostrad.

Zobacz załącznik 572268

Ciągnęła w kolejności nadchodzących zdjęć SM42-1024

Zobacz załącznik 572269

SM42-614 lub 814 nie wiem dlaczego program pocztowy Piotrka zmniejsza zdjęcia, a ja dostaję małe z których niewiele da się zrobić.

Zobacz załącznik 572270

SM42-998

Zobacz załącznik 572271

SM42-746 lub 766

Zobacz załącznik 572272

SM42-1036

Zobacz załącznik 572273

I ostatnia SM42-862 lub 962

Zobacz załącznik 572274

I se pojechały, może do huty, może do lasu, może do nowego właściciela, kto to wie i kogo to naprawdę obchodzi.

Zobacz załącznik 572275

Ot jak i w całym życiu olbrzymią rolę odgrywa przypadek, tą część eksodusu poznaliśmy, o innych pewnie nawet nie usłyszymy.
Ktoś z kolegów może ma daty ostatnich napraw tych stonek i mógłby się takimi informacjami podzielić?
 

Podobne wątki