• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Jest szansa, że będzie kiedyś reedycja Stonek? Nie kupiłem tej której chciałem w odpowiednim momencie i już nie ma w sprzedazy:(
Myślę, że reedycja jest zbędna. Każdą SM/SP42 można kupić z drugiej ręki (np. forum, allegro, etc)- acz niektóre starsze egzemplarze są do tej pory w sklepach... np. w Gdyni. Niektóre modele pojawiają się rzadziej..., ale pojawiają. Ceny również poszły w dół. Ogólnie wg mnie w tym temacie jest pozytywnie.
 
Ostatnio edytowane:

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Tu masz namiary:
Sklep "Walentynka" z Gdyni
ul. Wójta Radtkego 45
Godziny otwarcia: pn.-pt. od 9:30 18:00; sob. od 9:00 do 15:00
tel.58 621 84 96
tel.608 067 434
sklep@walentynka.com.pl

Sklep nie posiada www, czasami coś wystawiają na allegro.
Co do cen... po prostu warto się targować..., to na czym mi zależało zakupiłem (byłem osobiście) w korzystnej dla mnie cenie. Polecam dokładnie obejrzeć co się kupuje, bo mają tam dziwny zwyczaj np. naklejania cen bezpośrednio na model...
Myślę, że takich "ukrytych" sklepów w Polsce jest jeszcze kilka. Tyle na ten temat.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
519 41 1
Oj nie takich ukrytych :)
Ja co bywałem w Gdyni, kiedyś bardzo często, obecnie trochę rzadziej, zaglądałem tam.
Nawet parę razy udało mi się kupić fajne modele, ostatnio za 450 albo 550,- BR180 PIKO(y)
Na przeciwko po drugiej stronie ulicy w "halach rybnych", jest targowisko, można kupić tanio fajnego ciucha i coś do jedzenia - np. ryby :D tanio i dobre;)

Nie wiem czy coś się zmieniło, ale była tam bardzo miła, młoda obsługa ...
 
Ostatnio edytowane:

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Tu masz namiary:
Sklep "Walentynka" z Gdyni
ul. Wójta Radtkego 45
Godziny otwarcia: pn.-pt. od 9:30 18:00; sob. od 9:00 do 15:00
tel.58 621 84 96
tel.608 067 434
sklep@walentynka.com.pl

Sklep nie posiada www, czasami coś wystawiają na allegro.
Co do cen... po prostu warto się targować..., to na czym mi zależało zakupiłem (byłem osobiście) w korzystnej dla mnie cenie. Polecam dokładnie obejrzeć co się kupuje, bo mają tam dziwny zwyczaj np. naklejania cen bezpośrednio na model...
Myślę, że takich "ukrytych" sklepów w Polsce jest jeszcze kilka. Tyle na ten temat.
Poglądowe fotki (nie wiem czy aktualne) z allegro:
5863995132_7.jpg

5863995132_2.jpg
 

Podobne wątki