• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK SM42 do numeru 520

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.508 33 0
#24
@techno to jeszcze prośba o dwa słowa jak oceniasz model swoimi oczami. Jesteś pierwszy który miał okazję go zobaczyć w realu z bliska, więc każda opinia jest cenna.... krytykę też przyjmę spokojnie.
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#26
Postęp niesamowity względem SU-ki. Ja powiem jedno, wygląda jak fabryczny w realu. Więcej nie napiszę, bo naprawdę nie wiem, co mógłbym jeszcze dodać poza tym, co napisałem. No może ma jedną wadę z mojego punktu widzenia - jeszcze jej nie mam :cry:

Aaaa i jeszcze jedna rzecz, ale myślę, że do dogrania. Uciąg, póki co nie największy na pochyleniach.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.508 33 0
#31
Mając makietę pod ręką, testuję na niej swoją SM42 aby wyłapać wszystkie błędy i tak też się stało dziś. Bujając się w te i nad na manewrach, moją uwagę zwróciła jeszcze jedna usterka która została wyeliminowana całkowicie - skalpelem ;) Model 3D został poprawiony i teraz jest gitara ;)
Pare fotek z wieczornych jazd ;)
Przyjazd
DSC_0151.JPG
Manewry
DSC_0154.JPG
DSC_0158.JPG
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.508 33 0
#35
Ze swoje go projektu zrezygnowałeś, skoro nabyłeś makietę?
Tak. Nie mam czasu i miejsca aby wszystko ciagnąć. Trzeba jeszcze spać/jeść i pracować.... a ze to okazja i bardzo blisko domu.... to hmmmm żal bylo nie skorzystać. Widzisz od razu inną jakość w moich zdjeciach :)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.429 72 3
#36
To Szymonie, trochę szkoda że Twój projekt poszedł w odstawkę... Mam nadzieję, że będzie to tylko rezerwa strategiczna na "nudniejsze czasy".

Pozdrawiam,...
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.508 33 0
#37
To Szymonie, trochę szkoda że Twój projekt poszedł w odstawkę...
Przemku nie ma czego żałować. Nowa makieta ma też swoj urok i mozna na niej się fajnie bawić. Pociąg moze się poruszac w koło i mozna robic manewry. Makieta scienna się już nie miesci w salonie. Do tego żona powiedziała że jak jest juz jedna to na druga nie ma szans. Co miałem zrobić :)

Wracajac do modelu to udaje sie go powoli oszklić :)
20201111_152824.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
A
Tabor 0

Podobne wątki