• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SM31 w TT by popowe

darekmrozy

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Zapraszam do zapoznania się z tematem
http://forum.modelarstwo.info/threads/zntk-popowe-czy-uda-się-spędzić-marzenia.15083/
Jeżeli uzbiera się odpowiednia liczba chętnych jestem w stanie uruchomić krótką serię ( do 15 sztuk) odlewów Sm31 w skali TT jakość taka sama jak w H0.
Cena za zestaw ( buda, ostoja , oraz boczki 200zł)
Od niedawna jestem zalogowany w modelarskie.info i mam pytanie w związku z taborem TT - otóż mam sporą makietę w tej skali i do szewskiej pasji doprowadzają mnie lokomotywy z tendrem (i nie tylko) Tilliga. Są lekkie i jeżdżą wystarczająco dobrze tylko na prostych odcinkach. Ale wystarczy łuk lub nie daj Boże zwrotnica i wówczas przednie, lekkie i podskakujace jak piłeczki ping pongowe kółka na pojedynczej osi w wózku "wiodącym" wyskakują z torów. Mam też BR 44 Roco (też tendrem) - jako całośc jest to zdecydowanie cięższa od tilligowskich tendrzaków lokomotywa i zdecydowanie stabilniej jeżdżąca. Tendrzaki Tilliga puszczam tendrem "z przodu"....przypuszczam, że powinienem dociążyć całe to ustroistwo, ale nie chciałbym otwierać otwartych już drzwi - proszę o radę.