• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SM31 - ciężka lokomotywa manewrowa

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
#82
Orientuje się ktoś czy te SM31 ze zdjęcia ( -005, -157 i -165) zostały już zezłomowane czy jeszcze nie? Pytam, bo z reguły na tym torze dokonywane są kasacje, a wczoraj ich tam nie widziałem.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#83
Zdjęcia robiłem 3 sierpnia, teraz jestem w Warszawie.
W łikend będę znów w TG, to sprawdzę i tak chciałem tam jeszcze raz podjechać.
 

Paveł Abcdef

Nowy użytkownik
Reakcje
18 1 0
#91
Witam
Chciałem zapytać czy wiecie gdzie można spotkać SM31 jakoś w miarę blisko Chabówki bo chciałem jej zrobić zdjęcia gdy będę w okolicach skansenu? Temat obserwuje od samego początku. Bardzo lubię SM31 i właśnie chciałem ją sfilmować na mój kanał na YT. Jeśli udałoby mi się ją skrócić wrzuciłbym tutaj te zdjęcia.
Pozdrawiam
 

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
#92
W czynnym ruchu najbliżej masz na Śląsku i w Zagłębiu, okolice stacji: Katowice Ligota, Tychy, Jaworzno Szczakowa, Tarnowskie Góry, Ruda Bielszowice, Dąbrowa Górnicza Towarowa, Katowice Muchowiec Staszic, Czechowice Dziedzice, Gliwice Sośnica. Pozostałe lokalizacje czynnych to: Łódź Olechów - SM31-143 oraz Małaszewicze - SM31-150. Trupy znajdziesz na stacjach: Małaszewicze, Łódź Olechów, Szczecinek, Szczecin Port Centralny, Jaworzno Szczakowa, Czechowice Dziedzice, Rybnik, Tarnowskie Góry, Leszno - niektóre z trupów teoretycznie są w zapasie krótkotrwałym, ale nie liczyłbym na powrót do służby.
pozdrawiam
Tomek
 

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
#94
tam masz spore szanse, bo jak nie stoi w stacji, to jeździe na kopalnię Wujek lub do Fiata do Tych
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.274 61 2
#97
Dla lokalnie niewtajemniczonych. Jest Śląsk i Zagłębie Śląsko Dąbrowskie. Regiony położone obok siebie lecz odrębne historycznie i kulturowo. Tak więc nie należy tych pojęć mylić żeby nie narazić się na kłopoty ze strony miejscowej ludności :D.:ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 9

Podobne wątki