• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SM31 - ciężka lokomotywa manewrowa

route

Aktywny użytkownik
Reakcje
415 2 0
Nie miała żadnego numeru bo to była jej ostatnia podróż. Teraz stoi na bocznicy w Imbramowicach i czeka na rozbiórkę :(
Przepraszam, że nie będzie o SM31 ale muszę sprostować swoją ostatnią wypowiedź odnośnie albinoskiej SM42, którą w tym wątku zamieściłem.
Otóż pisząc ją nie wiedziałem, że imbramowicka bocznica (gdzie dotychczas dokonywano rzezi lokomotyw) została wydzierżawiona/sprzedana firmie TrainSpeed.
Firma ta prowadzi obecnie prace związane z budową hali utrzymaniowo-naprawczej na terenie bocznicy.
Biała SM42 dalej stoi na bocznicy w Imbramowicach, więc na razie chyba nie będzie kasowana.
Wszystko wskazuje, że jej numer to 557 gdyż obecnie ma taki numer namalowany odręcznie sprayem na kabinie.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.646 33 4
Mi trafiło się coś takiego:
SM31.jpg

Opis:
PKP, Wolsztyn, Poland, 1993
Polskie Koleje Państwowe (Polish State Railways) diesel locomotive no. SM31-160 sits in the yard in Wolsztyn, Greater Poland, Poland, on May 21, 1993. Photograph by Fred M. Springer, © 2014, Center for Railroad Photography and Art. Springer-Europe-03-22

Link:SM31
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 9

Podobne wątki