• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EFC-Loko - modele lokomotyw serii SM25

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#1
To ja się podłączę do prośby, ale o zdjęcie SM25 produkcji EFC. Również kiedyś na ich stronie było takie zdjęcie - gotowego modelu (i chyba niepomalowanej wersji także), lecz obecnie takich fotek już tam nie ma. Więc jeśli może ktoś tamte fotografie jakiś cudem posiada, to bardzo bym prosił o przesłanie.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#2
Re: Chłodnia PKP (ex Berlin) efc-loko....

CoCu napisał(a):
To ja się podłączę do prośby, ale o zdjęcie SM25 produkcji EFC. Również kiedyś na ich stronie było takie zdjęcie - gotowego modelu (i chyba niepomalowanej wersji także), lecz obecnie takich fotek już tam nie ma. Więc jeśli może ktoś tamte fotografie jakiś cudem posiada, to bardzo bym prosił o przesłanie.
Znaczy się, o te cuda Ci chodziło :?:
 

Załączniki

OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#3
maxeus, dziękuję bardzo.
Jednakże bardziej poszukuję zdjęć modelu pomalowanego, gdyż jestem ciekaw jak model wyglądał w kolorze. A gdy zdjęcia były na stronie (bo w kolorkach chyba też były), to nie przypuszczałem, że kiedyś znikną.
 

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#4
Wiem że w jakimś Świecie kolei z roku 2003 lub 2005 było jedno czy dwa zdjęcia pomalowanej SM25 od EFC. Niestety nie pamiętam który to był numer :|
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#5
A próbowałeś się skontaktować z Andrzejem z EFC? On na pewno ma te zdjęcia i to w najlepszej możliwej jakości... Z tym że nie nie próbuj kontaktu via e-mail, bo na nie rzadko odpowiada.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#6
Ostbahn, racja. Było. Pamiętam i znajdę. Dzięki

Grzeju, ten najbardziej oczywisty sposób wyeliminowałem, z powodu problemów w kontakcie z Panem Andrzejem.
 

Załączniki

OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#12
Ale znam jednego takiego, co twierdził swego czasu że taki model u siebie ma.

A modelik tak ogólnie piękny jest. Można się w nim zakochać, jak dla mnie bardziej nawet niż w SM42, bo to mniejsza maszyna i napęd wiązarowy, więc coś się dzieje jak jedzie. :)
 
Reakcje
1.731 13 0
#13
Ale znam jednego takiego, co twierdził swego czasu że taki model u siebie ma.

A modelik tak ogólnie piękny jest. Można się w nim zakochać, jak dla mnie bardziej nawet niż w SM42, bo to mniejsza maszyna i napęd wiązarowy, więc coś się dzieje jak jedzie. :)
Dokładnie jestem Twojego zdania, to causzko jakich mało.... mam nadzieję ,że ktoś kiedyś spróbuje swoich sił w tym modelu ( oby z zestawem kołowym Rp25)... przecież mamy tylu zdolnych modelarzy taborowych...:D....:)
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#18
Swoją drogą, po pojawieniu się SM/SP42 w wykonaniu Piko, może jest to dobry kierunek dla EFC, aby zapełnić kolejną niszę.
Myślę że nie. Sądzę, że modelu SM25 sprzedałaby się mimo wszystko ograniczona liczba modeli. Bo chociaż model piękniutki, to ale sama lokomotywa bardzo mało popularna, a wiele osób pewnie nawet nie wie że taka istniała. Przy cenie około 2500 zł, lepiej produkować coś innego, jak chociażby wspomniane przez corwina SP/SU45.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 45
Tabor 15
Tabor 35
Tabor 109
Tabor 54

Podobne wątki