• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Manufaktura SM03 nowa edycja by piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#1
W krótce /luty-marzec/ będzie dostępna kolejna poprawiona wersja SM03 w formie zestawu do montażu. Główna zmiana to ostoja/rama, która będzie teraz łatwiejsza w montażu, a nawet łatwa dla niezbyt zaawansowanych modelarzy. Nowy silnik z uzwojeniem typu dzwonowego o mniejszych wymiarach montowany w ostoi umożliwi również pomieszczenie głośnika dla wersji dźwiękowej, a głównie zapewni bardzo dobre własności jezdne nawet przy minimalnych prędkościach. Niewielkie poprawki otrzymało też pudło. Cena zestawu: 870,00 zł
 

Załączniki

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#2
Chętni na zestaw mogą wpłacać zaliczkę w wys. 400,00 zł. O resztę wpłaty poproszę przed wysyłką. W przelewie należy podać nik z forum, dane do wysyłki i nr,. tel. potrzebny do wysyłki na który przyjdzie powiadomienie smsem. Modele będę wysyłane wg kolejności wpłat, pierwsze zapisy w lutym br. Jeżeli ktoś planuje wersję PKP cargo z prostokątnymi zderzakami to również podać, bo zestaw zawiera odpowiednie zderzaki.
Dane do przelewu: PKO BP konto: 50 1020 5558 1111 1067 5750 0205
 

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#5
Piękna robota Piotrze(y) Tak powinno się tworzyć modele PKP, jednocześnie dając szansę innym zbudować taki model. Nie wszyscy potrafią projektować sami, ale przynajmniej złożyć, pomalować i wykończyć powinien spróbować każdy modelarz, a nie tylko kupić gotowy masowy wyrób. Jeszcze 15 lat temu kiedy zaczynałem przygodę z modelami kolejowymi to myślałem, że właśnie w takim kreatywnym kierunku to wszystko pójdzie, ale niestety. Ciekawe ilu ,,modelarzom" chce się Twoje cudeńko składać. Pozdrawiam
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#6
Dzięki za uznanie. Trochę modeli powstało z zestawów. Z tej nowej serii czyli od czerwca gdzie zmieniłem ostoję co ułatwiło montaż również już kilku kolegów składa. Jest to jedyna możliwość wejścia w posiadanie tej lokomotywki, poza zakupem gotowej ode mnie oczywiście, ale tu już koszt jest znacznie wyższy. Jednak złożenie zestawu wymaga pewnych zdolności manualnych, to nie jest zestaw dla każdego kolekcjonera, chociaż na pewno jest to najłatwiejszy z moich modeli. Staram się pomagać jak mogę, jeśli komuś nie idzie i ma na jakimś etapie po prostu stanie z budową to może do mnie przesłać i poprawię, ale jak napisałem pewne zdolności są wymagane. Obecna kultura wychowania ze smartfonem niestety nie sprzyja rozwijaniu takich u dzieci.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 3
Tabor 70
Tabor 318
Tabor 58

Podobne wątki