• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slotcarowy garaż Kempola

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#22
Kapitalny ten model. Lubię tą markę, a M1 to bardzo ciekawy samochód, zupełnie nietypowy jak na BMW. No i w rzeczywistości wyprodukowano niewiele egzemplarzy tego pojazdu w barwach sportowych (jak podaje wikipedia to zaledwie 57 sztuk). Pozostaje mi tylko pozazdrościć. ;) (y)
A tak na marginesie, to jak będziesz ingerował w światła, przydało by się zmienić diody na kolor ciepły. Jakoś nie pasuje mi ten zimny biały do modelu z przełomu lat 70 i 80 ubiegłego wieku.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#23
mafo, dzięki za sugestię, jak go już rozbiorę to będzie trzeba to zrobić.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#27
Dzięki @Mafo, zdjęcia zrobione.... telefonem, ale przy dobrym świetle. Niebawem kolejne modele z tej sesji.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#30
Piękne to Ferrari... Jedynie te "zęby rekina" mi tu nie pasują. No ale taką wizję miał projektant i nie dyskutuję... ;)