• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sprzedam Slavi sprzedaje.

Slavi

Aktywny użytkownik
Witam.
Robiłem porządki w segregatorach z materiałami (prospektami) od Herpy. Okazało się, że jest parę podwójnych. Może ktoś z Was też zbiera takie rzeczy... Całość jak widać na zdjęciach - 22 szt.
Cena: 20 zł + ew. koszt wysyłki +10 zł.
Istnieje także możliwość zamiany z moją dopłatą.
Zapraszam.

DSC_4839.JPG
DSC_4844.JPG
DSC_4846.JPG
DSC_4848.JPG
DSC_4852.JPG
DSC_4853.JPG

OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
Witam ponownie.
W związku ze zmianą pracy (branży) , postanowiłem sprzedać parę rzeczy w inny sposób niż dotychczas. Czekam na kartę do tachografu i ciężko by było z organizacją aukcji. List z WPW może przyjść nawet jutro.... :) Wtedy będę na dwa dni w PL. W związku z tym, mam parę rzeczy na sprzedaż...
Zaczynamy:

SPRZEDANE>>>>
7 figurek w pozycjach erotycznych. Nie wiem co to za materiał, ale są cięższe od standardowych postaci w tej samej skali. Po konsultacjach z naszym moderatorem Maćkiem (Mafo), postanowiłem nie dodawać zdjęć tutaj na forum. Każdemu , kto będzie zainteresowany zestawem, wyślę zdjęcia na pw. UWAGA! Kontenery i pojazd na foto są zupełnie przypadkowe i nie są przedmiotem sprzedaży.
Koszt zestawu; 40 zł.
Zapraszam

CDN...

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
SPRZEDANY>>>>
Kontener 40'ft USL Herpa. Podmalowane rygle. Stan jak na zdjęciu.
Cena; 25 zł

DSC_4858.JPG
DSC_4859.JPG
DSC_4862.JPG

CDN...

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
REZERWACJA>>>
Naczepa pod kontenerowa Herpa. Stan jak na foto. Brak podpór. Sprzęg spawany ale trzyma dobrze.:D
Cena; 25 zł.

DSC_4864.JPG
DSC_4873.JPG
DSC_4874.JPG
DSC_4877.JPG

CDN...

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
SPRZEDANY>>>>
Najlepiej odwzorowany seryjnie produkowany kontener w skali H0...
Athearn 45'ft TEX - stan kolekcjonerski. Na życzenie, mogę obciąć oryginalne sworznie i rozwiercić otwory pod naczepy Herpa/AWM.
Cena; 80 zł.

DSC_4880.JPG
DSC_4884.JPG
DSC_4889.JPG

CDN...

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
SPRZEDANY>>>>
Herpa - Scania 142E V8
Model z 1985r.
Stan bardzo dobry, lusterka wklejone czysto.
Brak pudełka.
Cena 40 zł.

DSC_4914.JPG
DSC_4916.JPG
DSC_4919.JPG
DSC_4922.JPG
DSC_4923.JPG

CDN...

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
Mam potwierdzenie terminu. Będę w PL Pt. 22.02. Ew. zamówienia zbieram max. do wieczora, śr. 20.02.
Pozdrawiam.