• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Dziś mocno zmotywowany przez @Tomek M. :D pokażę dość ciekawy model chyba dla większości z nas, a dla mnie już szczególnie. Oryginalnie wykonany przez Herpę z odkrytą naczepą "burtówką". Ku mojemu zdziwieniu i jeszcze większej uciesze, wożą tez kontenery... :love:
Dodam tylko, że naczepa to Herpa ze zmienionymi kołami, a kontener to najprawdopodobniej starszy Athearn lub Atlas.
No to jedziemy!

Nr. 120 Herpa - Scania S650 V8 (CS 20 HD) - Wassmer Transporte - Składak

DSC_5215a.jpg
DSC_5215b.JPG
DSC_5215c.JPG
DSC_5215d.JPG
DSC_5215e.JPG
DSC_5215f.JPG
DSC_5215g.JPG
DSC_5215h.JPG
DSC_5215i.JPG
DSC_5215j.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
No Sławku, jakbym Cię nie znał to już byłbyś oskarżony o kradzież pomysłu:LOL::LOL:
Co prawda model wyszedł w czasie mojej posuchy finansowej i na razie go nie mam, ale jest w kategorii "must have" z trzech powodów.
1. Piesek z lewych drzwi jest strasznie podobny do mojego niestety już nieżyjącego przyjaciela Cziko, którego przygarnąłem ze schroniska z bliznami po łańcuchu wrośniętym w szyję (ma nadzieję że poprzedni "opiekun" się smaży w piekle) i dałem mu kilka lat godnego życia z pełną michą i legowiskiem w domu.
2. Bardzo pasuje do podkolekcji moich austriackich "burtówek i widzę ją oczyma wyobraźni koło swojego Felbertransa i Herzera, tutaj mała prośba, pokaż chłopakom też fotki z dedykowaną naczepą bo jest dopieszczona ;)
3. Szukając fotek oryginału, również odkryłem że puchy jej nieobce i Hapag Lloyd by jej dobrze leżał ;)

Piękny model, super puszka i świetne fotki(y)(y)(y)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
No Sławku, jakbym Cię nie znał to już byłbyś oskarżony o kradzież pomysłu:LOL::LOL:
Co prawda model wyszedł w czasie mojej posuchy finansowej i na razie go nie mam, ale jest w kategorii "must have" z trzech powodów.
1. Piesek z lewych drzwi jest strasznie podobny do mojego niestety już nieżyjącego przyjaciela Cziko, którego przygarnąłem ze schroniska z bliznami po łańcuchu wrośniętym w szyję (ma nadzieję że poprzedni "opiekun" się smaży w piekle) i dałem mu kilka lat godnego życia z pełną michą i legowiskiem w domu.
2. Bardzo pasuje do podkolekcji moich austriackich "burtówek i widzę ją oczyma wyobraźni koło swojego Felbertransa i Herzera, tutaj mała prośba, pokaż chłopakom też fotki z dedykowaną naczepą bo jest dopieszczona ;)
3. Szukając fotek oryginału, również odkryłem że puchy jej nieobce i Hapag Lloyd by jej dobrze leżał ;)

Piękny model, super puszka i świetne fotki(y)(y)(y)
Szacun za wzięcie czworonoga ze schroniska. (y) Nie jest to sprawa prosta i wymaga dużo odwagi... :)
Jeżeli chodzi o naczepę, to był plan by dopaść samego konia i się udało. Oryginalna naczepa i tak leżała by w pudełku, bo tak skonfigurowany zestaw będzie parkował w gablotce...
Dzięki za uznanie i życzę Ci szybkiego zakupu. ;)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
"Pisanki" mają to do siebie, że na pierwszy rzut oka czasem ciężko rozpoznać markę auta i pewnie nawet nie zwrucił bym uwagi na ten model, ale jednak dobre zdjęcia i odpowiednio dobrana naczepa jako całość przykuwa wzrok . Ma charakter ta Scania (y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich po kolejnej bardzo długiej przerwie... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla całej naszej małej społeczności! :)
Dziś skromnie (chociaż model 1/500). Miniatura dobrze wszystkim znana i jako że jest to polonik - zdecydowanie warta posiadania!

Nr. 121 Herpa - DAF XF105 460 SC - INTRA - oryginał

DSC_5239.JPG
DSC_5245.JPG
DSC_5248.JPG
DSC_5251.JPG
DSC_5253.JPG
DSC_5255.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki