• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Przeprowadzka z modelami to duże wyzwanie logistyczne . Sam ostatnio to przerabiam i jeszcze wszytsko nie przewiezione . Dobrze że tylko 4 km od poprzedniego miejsca zamieszkania mam :D Fakt jest taki że gdy spakowałem modele które mam w pudełkach w takie składane skrzynki które można kupić w markecie , to mało miejsca w moim kombi zostało :D Witaj ponownie w kraju :D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Siema! :)

No to Sławku..., witamy z powrotem w kraju, obyś się odnalazł w naszym "nowym ładzie", gdybyś miał jakiś problem to wszystko w nowym gniazdku pomieścić, zupełnie bezinteresownie mogę kilka kartonów przyjąć, o koszta przesyłki się nie martw, opłacę sobie:LOL:
Tomek jesteś zbyt hojny! :ROFL: Zawiozę Ci wszystko osobiście, by nic się nie uszkodziło... :ROFL::ROFL::ROFL:

Przez ponad siedem lat trochę się tego uzbierało i dopiero zapakowane w pudełka a potem kartony - robi wrażenie... Za nie całe dwa tyg. będę miał przez ok. 8 godz. najdroższy samochód w swojej historii... :ROFL:
Że będzie inaczej to wiem na pewno i po dziesięciu latach trzeba będzie się mocno przestawić. Klamka zapadła już dawno temu i była to tylko kwestia (zaplanowanego) czasu... Jest dużo plusów. Na przykład , że może spotkamy się na którejś imprezie modelarskiej w Polsce... :D

Wracamy do prezentacji...
Dziś model, którego pozazdrościłem Maćkowi @Mafo . :ROFL: Pozytywnie oczywiście... :ROFL: Tak naprawdę, to jego miniaturę miałem okazję pierwszy raz w życiu zobaczyć na żywo. Po raz enty dużo szczęścia, no i jest... :cool:

Nr. 118 Herpa - Star S2000 (MANowy STAR) - oryginał

DSC_5179.JPG
DSC_5181.JPG
DSC_5185.JPG
DSC_5186.JPG
DSC_5192.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Paweł - mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał sprzedawać moich modeli ale jak by co, zapisuje Cię na Stara! :D
Prawdę mówiąc , to dziewięćdziesiąt procent mojej kolekcji jest z drugiej ręki , więc miałem cichą nadzieje :p
Oczywiście nie życzę nikomu żeby był zmuszony do sprzedaży modeli i mam nadzieje że będziemy zbierać je do końca życia:D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich po najdłuższej przerwie od początku mojej obecności na forum. :(
Przystosowanie się do Polskich realiów jednak potrwa trochę dłużej...
Dziś model wyglądający dość skromnie, ale niech Was to nie zmyli. :) 1/500 szt!!! Miniatura wraz z drugim "kolegom" o nr. taborowym 0068 i puszką 26 ft. pierwotnie przygotowana tylko na rynek Holenderski. Na uwagę zasługuje również pudełko z logo firmy.
Zapraszam i obiecuje poprawę... :D

Nr. 119 Herpa - MAN TGS - Van den Bosch - oryginał

DSC_5301.JPG
DSC_5305.JPG
DSC_5307.JPG
DSC_5308.JPG
DSC_5310.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Co prawda tank-puszki i inne "bulkcontainery" traktuję jako "gorszy sort kontenerów", to jednak koło tych holenderskich nie da się przejść obojętnie,
a skoro są w Twojej kolekcji, to znaczy że to nie byle co;)
Kiedyś chciałem kupiś tez z "buźką" na dennicy, ale cena mnie odstraszyła:eek:
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Co prawda tank-puszki i inne "bulkcontainery" traktuję jako "gorszy sort kontenerów", to jednak koło tych holenderskich nie da się przejść obojętnie,
a skoro są w Twojej kolekcji, to znaczy że to nie byle co;)
Kiedyś chciałem kupiś tez z "buźką" na dennicy, ale cena mnie odstraszyła:eek:
Tomek, chyba za bardzo mnie przeceniasz, :D ale dziękuje bardzo. Rzeczywiście, normalnie osiągają dość wysokie ceny, ale liczę na kolejny łut szczęścia... :ROFL: Drugiego kolegę do kompletu kupię na pewno, tylko kwestia czasu. :D
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Tomek, chyba za bardzo mnie przeceniasz, :D ale dziękuje bardzo. Rzeczywiście, normalnie osiągają dość wysokie ceny, ale liczę na kolejny łut szczęścia... :ROFL: Drugiego kolegę do kompletu kupię na pewno, tylko kwestia czasu. :D
Mi się ostatnio takich cenowych "łutów szczęścia", kilka trafiło, chociaż jeden (zapowiadany w moim wątku) musiałem wydrzeć siłą z ebay,
no i...... został wysłany do jakiegoś Austryjaka, ja dostałem w zamian jego model, obecnie jestem w trakcie wymiany, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki