• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim! :)
Dzięki za dotychczasową obecność w moim temacie. :) Dziś będzie BARDZO nietypowo, jak na mój profil... Model z zabudową tego typu jest pierwszym i najprawdopodobniej zostanie jedynym w całej "zbieraninie"...
Na miniaturę przyszło mi czekać bardzo długo, za sprawą jednego z naszych forumowych kolegów, który najzwyczajniej w świecie mnie oszukał. Osiem miesięcy z obiecanych czterech, przez ten czas nie kiwną nawet palcem i do tego kłamstwa, które zostały szybko zweryfikowane. Ja i wiem że również część z Was została potraktowana jak kredyt chwilówka... Na koniec nawet banalnego - przepraszam... :confused:
Na szczęście jest jeszcze wielu genialnych modelarzy na naszym świecie. Jednym z nich jest Michał z MM Models. :) Człowiek naprawdę uczciwy, terminowy, godny zaufania. Jeżeli chodzi o efekty jego prac - chylę czoła do samej ziemi! :)
Model jednej z ciężarówek z mojej firmy. Na uwagę zasługuje szczególnie kompresor (nieodzowny el. w tej branży :D), do tego skrzynka sterownicza z tyłu pojazdu i wiele wiele drobnych detali, które sprawiają , że model jest genialny!
Z resztą - efekty prac oceńcie sami... :D


Nr. 117 Herpa/MM models - Scania 500S Siglmuhle


DSC_5153.JPG
DSC_5154.JPG
DSC_5155.JPG
DSC_5158.JPG
DSC_5159.JPG
DSC_5163.JPG
DSC_5165.JPG
DSC_5168.JPG
DSC_5172.JPG
DSC_5174.JPG
DSC_5176.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Co tu więcej pisać - po prostu rewelacyjny model. Jestem pod wrażeniem. Gratuluję posiadania tak kapitalnie odwzorowanej ciężarówki w miniaturze. Chylę czoła wykonawcy. :cool:
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim.
Dzięki za ostatnią aktywność w moim temacie. :)
Dziś będzie zupełnie inaczej niż zwykle. Po ponad dziesięciu latach pobytu w Salzburgu, przyszedł czas na powrót do Polski. Nadszedł również ten moment, który odciągałem tak długo, jak tylko się dało - spakowanie trzech gablot z modelami... :( Pierwsze zdjęcia zrobiłem po ośmiu godzinach pracy wraz z żoną... o_O Jak się potem okazało, to był ten łatwiejszy etap... Potem przyszedł czas na resztę z zamontowanymi lustrami, bez pudełek itd. Nie obyło się oczywiście bez strat... :mad: Jeden model zahaczony ręką , spadł z ok. metra. Dobrze , że na moim osiedlu jesteśmy jedynymi Polakami, bo przez chwilę byłem na siebie "trochę" zły... :ROFL::ROFL::ROFL:
Na dzień dzisiejszy całość spakowana, kilkanaście kartonów. Witrynki zdążyłem już sprzedać. Nowe - profesjonalne zamówione jeszcze na wiosnę. Mam nadzieję , że we wrześniu zacznę powoli wyciągać wszystko z powrotem na światło dzienne ... :)
Z tego miejsca zapraszam również na Podhale, nad jezioro Czorsztyńskie. Przez jakiś czas mam plan pomieszkać tam bardziej "intensywnie". :D
Miło będzie z kimś pogadać na tematy z naszego świata...
Ok, no to kilka zdjęć, jak kończy się pewien etap mojego życia... :)

DSC_5469.JPG
DSC_5471.JPG
DSC_5472.JPG
DSC_5474.JPG
DSC_5475.JPG
DSC_5478.JPG
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
No to Sławku..., witamy z powrotem w kraju, obyś się odnalazł w naszym "nowym ładzie", gdybyś miał jakiś problem to wszystko w nowym gniazdku pomieścić, zupełnie bezinteresownie mogę kilka kartonów przyjąć, o koszta przesyłki się nie martw, opłacę sobie:LOL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki