• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Fajny ten model, pamiętam że jeszcze Scania R jest w takim zestawie, a z tego co się orientuję to Roos ma oddział w Cieszynie, czyli
15 minut dwupasem ode mnie, więc tak naprawdę również powinienem go mieć u siebie....., szkoda że puszek nie wożą:ROFL:
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Dziękuje za wszystkie ostatnie wizyty i komentarze. Od jakiegoś czasu słabo mi idzie pokazywanie mojej zbieraniny (a jeszcze trochę tego jest :ROFL:).

Bardzo ciekawy zestaw z cysterną. Trochę podmalowanie świateł się rozmazało, ale to i tak lepiej wygląda niż takie srebrne... ;)
Cała Herpa - albo nie zrobi, albo spieprzy... :ROFL::ROFL::ROFL:

Dziś ku uciesze Tomka ( mam nadzieję :ROFL:) wracamy do zestawów z najlepszym ładunkiem jaki może być... :ROFL::ROFL::ROFL: Kolejny model z historią. Kupiony trochę ponad rok temu, tu w Austrii. Początek pandemii, zrobiłem prawie 100 km w dwie strony, bez uzasadnionego powodu przemieszania się na PL numerach. :D Było trochę strachu, ale opłacało się. Kolejny model z top listy - odhaczony...


Nr. 115 Herpa -MAN TGA 18.430 GARTNER - oryginał

DSC_3048.JPG
DSC_3050.JPG
DSC_3052.JPG
DSC_3056.JPG
DSC_3057.JPG
DSC_3060.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Śliczny Austryjak(y), kolorki Gartnera zawsze mi się podobały, no ale fakt faktem, o niektóre modele jest ciężko, a co za tym idzie....drogo,
ciszę się oczywiście razem z Tobą, no i czekam na kolejne z tej ferajny;)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Gartner - swego czasu wpadłem w pułapkę i nie zamierzam się z niej oswobadzać :)
Z zakupami mam podobnie, 40km w jedną stronę i koszty około 80 pln. (płatne przejazdy).
Model ciekawy, szczególnie puszka na terminalu wyróżnia się pośród innych.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Dziękuje za wszystkie odwiedziny i komentarze w moim wątku. ;) Modeli przybywa co raz więcej, a ja co raz rzadziej coś pokazuje... Może po przeprowadzce będę miał ciut więcej czasu ...
Dziś kolejny zestaw kontenerowy. Model zrobiony w ilości 1000 szt. Trzy osie i rzadki w naszej skali - kontener z otwieranym dachem...

Nr. 116 Herpa - Mercedes-Benz Actros 1858 + 40'ft Open-Top - oryginał

DSC_3067.JPG
DSC_3069.JPG
DSC_3072.JPG
DSC_3074.JPG
DSC_3080.JPG
DSC_3081.JPG
DSC_3085.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki