• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jako że polonik, to pozycja obowiązkowa. Tego jednak można chyba uznać za wyjątkowego, bo tak specjalistyczna konfiguracja jest u nas niezwykłą rzadkością. A dla mnie jest szczególny, bo to pierwszy polonik z bliskiej mi okolicy, oryginał jeździ na blachach z mojego powiatu. :D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam i dziękuję za ostatnie wizyty i komentarze. :)
Dziś wracamy do moich "klimatów". Przedstawię Wam model, który powstał pod wpływem inspiracji i motywacji kolegi Fapo, za co serdecznie dziękuję. ;) Zdaję sobie sprawę z tego , że do prawdziwych modelarzy brakuje mi kilku lat świetlnych, ale zabudowa przedstawiona niżej, po prostu u mnie musi być. :D

Nr. 88 Herpa - MAN TGX 26.560 + "stonoga" - składak



DSC_6265.JPG
DSC_6267.JPG
DSC_6274.JPG
DSC_6275.JPG
DSC_6279.JPG
DSC_6280.JPG
DSC_6283.JPG
DSC_6286.JPG
DSC_6288.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Dzięki za ostatnie wizyty i komentarze. Dziś kolejny model dla fanów "tankpuszek" (mniam :D). Jest to składak. Ciągnik oryginalnie był spięty z tankiem 26'ft. Naczepa w tej formie była podpięta do Scanii czwartej generacji z "nosem". Model dawno temu dotarł do mnie w ten sposób "skonfigurowany"...

Nr. 89 Herpa - MAN TGX 18.440 TWS - składak


DSC_6339.JPG
DSC_6342.JPG
DSC_6343.JPG
DSC_6344.JPG
DSC_6349.JPG
DSC_6351.JPG
DSC_6353.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki