• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Można powiedzieć, że modele w tym malowaniu są już kultowe. Jednolite barwy kontenera i kabiny to zestawienie dosyć rzadko spotykane w branży kontenerowej. I to właśnie najbardziej wyróżnia te zestawy.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam, dzięki za odwiedziny i komentarze. :)
Dziś przyszedł czas , na pokazanie całej czwórki w barwach DD Trans.
Pamiętacie, jak dawno temu pokazałem pierwszego Dafa w tych barwach? Coś nie pasowało z naczepą i "puszką"... (model wyszedł w ilości 500 szt.). Herpa postanowiła zrobić (prawdopodobnie) pierwszy kontener w rozmiarze większym , niż 40'ft. Forma jest łudząco podobna do 48'ft Walters. Możliwe również, że Herpa kupiła kilkaset szt. i przystosowała je, do swoich potrzeb (na spodniej części jest dziwnej wielkości i formy logo Herpy)...
Na uwagę zasługują też inne formy kabin dwóch "Holendrów". Bardzo dobrze widać to, na przedostatnim zdjęciu.
No to zaczynamy. :)

Ze specjalną dedykacją dla kolegi FH-12 :D




DSC_5066.JPG
DSC_5070.JPG
DSC_5074.JPG
DSC_5079.JPG
DSC_5080.JPG
DSC_5081.JPG
DSC_5086.JPG
DSC_5089.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Bardzo ładna grupa się zebrała . Zdecydowanie ta biała puszka wyróżnia się na tle pozostałych . Natomiast jeśli chodzi o tego dafa to bardzo fajną ciekawostkę napisałeś . Pewnie zdecydowana większość z nas nawet nie wiedziała o takim zagraniu herpy . Fakt że ta puszka wyróżnia się na tle pozostałych .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich po bardzo długiej przerwie. :(
Od ostatniej prezentacji przybyło ponad 20 modeli. Niestety, mam bardzo mało czasu na robienie zdjęć a i z pogodą bardzo ciężko się wstrzelić...
Dziś , tak jak już kiedyś pisałem, model w barwach jednej z moich ulubionych firm. Czwarty w "kolekcji"... Lusterka zamontowałem sam, na tzw. wcisk. :cool: Dla jednych mały szczyt, dla innych wysoka góra...

Nr. 85 Herpa PC - Scania R'09 Topline Stelzl - oryginał

DSC_5094.JPG
DSC_5099.JPG
DSC_5101.JPG
DSC_5102.JPG
DSC_5108.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki