• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich. :)
Dziś kolejny model i oczywiście wymienna zabudowa naczepy. :D Kolejny członek jednej z kilkunastu moich "rodzinek". Model, jak się okazało po otwarciu paczki, okazał się mieć znajomego mi "bulka", który pochodzi z innego zestawu (który z resztą też mam :D). Oryginalnie MAN spięty był z naczepą i silokontenerem NB. Lekko się wkur..... ale co tam, większości moich gości i tak nie przyjdzie do głowy, że coś nie gra w gablotkach... :ROFL:
Oczywiście, przy robieniu zdjęć modelom Bertschi wpadam na genialny pomysł, ale o tym w następnym spotkaniu.. :D

Nr. 82 Herpa - MAN TGX XXL Bertschi -składak


DSC_4775.JPG
DSC_4778.JPG
DSC_4780.JPG
DSC_4781.JPG
DSC_4783.JPG
DSC_4789.JPG
DSC_4792.JPG
DSC_4793.JPG
DSC_4797.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Bulkkontener to rzadkość w naszych kolekcjach. Świetnie wygląda z trzyosiowym Manem.
Jakbyś chciał się samego bulka z naczepą pozbyć to daj znać. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Tak jak obiecałem, dziś pokażę tego samego konia, ale z "właściwym bulkiem". :D Przy okazji, poprzednią naczepę wysyłam do Mafo. :) Od teraz, w gablotce będzie można zobaczyć taki oto zestaw...


DSC_4798.JPG
DSC_4799.JPG
DSC_4802.JPG
DSC_4803.JPG
DSC_4806.JPG
DSC_4809.JPG
DSC_4811.JPG
DSC_4813.JPG
DSC_4815.JPG
DSC_4818.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Fajnie sie prezentuje z kontenerem w firmowych barwach ,ale szkoda że tamtego się pozbyłeś . Z tamtym kontenerem oryginalnie był daf . Znając specyfikę transportu kontenerów to i z manem była bardzo prawdopodobna konfiguracja .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam i dziękuje za wizyty. :)
Dziś oczywiście tradycyjna fotka "całości" jaką udało mi się zdobyć do tej pory.

Fajnie sie prezentuje z kontenerem w firmowych barwach ,ale szkoda że tamtego się pozbyłeś . Z tamtym kontenerem oryginalnie był daf . Znając specyfikę transportu kontenerów to i z manem była bardzo prawdopodobna konfiguracja .
Tamten poszedł w dobre ręce,:D a tak jak pisałem wcześniej, oryginalny zestaw z tą naczepą mam i pewnie kiedyś go pokażę. Co do transportu kontenerowego też masz rację. Możliwe są bardzo przeróżne konfiguracje. :D Te dwie firmy ze sobą współpracują, co bardzo dobrze widać w rafinerii przed Wiedniem. Stoją tam "stosy" kontenerów z obydwu firm.

DSC_4820.JPG
DSC_4822.JPG
DSC_4824.JPG
DSC_4827.JPG
DSC_4830.JPG
DSC_4833.JPG
DSC_4836.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki