• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich. :)
Dziś wracamy na chwilę do współczesności. Pokażę Wam model, który już był prezentowany na forum. Z racji profilu mojej "zbieraniny"i barw firmy, od razu wiedziałem, że prędzej czy później będzie stał w mojej gablotce. Sprawa nie była łatwa, bo ciężarówka jest w austriackich "barwach". Na szczęście w zaprzyjaźnionym sklepie modelarskim w Salzburgu, już na tyle znają moje upodobania, że postanowili "odłożyć" dla mnie, jedyny model jaki do nich dotarł... :D Niby drobna rzecz, a BARDZO cieszy...

Nr. 81 Herpa - Daf XF SC Lugmair (A) - oryginał


DSC_4732.JPG
DSC_4734.JPG
DSC_4736.JPG
DSC_4739.JPG
DSC_4745.JPG
DSC_4746.JPG
DSC_4748.JPG
DSC_4750.JPG
DSC_4751.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Jeden z ciekawszych XF Euro6 z Herpy, a to za sprawą małego "oszustwa" - w czasach gdy Herpa wypuściła ten model forma XF "poliftowego" nie była jeszcze gotowa, stad na blendzie imitacja chromowej listwy i stara wersja "srebrnej" listwy w grillu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki