• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich. :) Dzięki za ostatnie wizyty i komentarze.


Nie masz racji. Zbieraczem czyli kolekcjonerem jest osoba, która jedynie zbiera modele i nic przy nich nie robi. Skoro Ty przerabiasz modele to znaczy, że jesteś modelarzem. Doświadczenia nabiera się wraz z ilością przerobionych modeli, także pozostaje Ci przerabiać..., przerabiać,,, i przerabiać..., a za jakiś czas dojdziesz to takiej wprawy jak wymienieni przez Ciebie modelarze. Trzymam kciuki za Twoje następne prace. (y)
Mafo, dzięki za budujące słowa ;), czyli jestem takim "mikro" modelarzem... :D
Dziś model , którego pewnie się spodziewaliście w moich zbiorach. Kolejny PEKAES, tym razem od Albedo. O tym żółtym Volvo zostało powiedziane już wszystko. Dla mnie - nie ma porównania z modelem Herpy. Największa wada - brak jakichkolwiek oznaczeń przewoźnika na samym ciągniku...

Nr. 75 Albedo - Volvo FH16 PEKAES - oryginał

DSC_3954.JPG
DSC_3956.JPG
DSC_3958.JPG
DSC_3964.JPG
DSC_3966.JPG
DSC_3971.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam. Dzięki za odwiedziny i komentarze. :)
Miałem Was jeszcze pomęczyć PEKAES-ami, ale zrobimy sobie małą pauzę. :D Dziś model zupełnie inny od tych "bardzo oczywistych" w moim temacie... ;) Pierwszy raz zobaczyłem go w temacie u kolegi pacek23. Od razu w oczy rzucił się ładunek i w związku z tym, że coraz częściej robię wyjątki w moich zbiorach - postanowiłem sobie takiego sprawić...

Nr. 76 Herpa - Mercedes-Benz Actros Siefert Spedition - oryginał

DSC_2863.JPG
DSC_2867.JPG
DSC_2873.JPG
DSC_2875.JPG
DSC_2878.JPG
DSC_2881.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam. :) Dzięki za wizyty i komentarze.
Dziś idziemy za ciosem. Poniżej kolejny model z prezentowanej ostatnio spedycji. Długo leżał w modelarskim - nikomu nie potrzebny. Pomyślałem, ładnie będą wyglądać razem w gablotce... :D

Nr. 77 Herpa - MAN TGX XL Siefert - oryginał

DSC_2847.JPG
DSC_2848.JPG
DSC_2854.JPG
DSC_2855.JPG
DSC_2862.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki