• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam drogich forumowiczów i forumowicz-ki. :) Dzięki za odwiedziny i dobre słowo.

Świerny model,dzięki malowaniu ciągnika i puszce ;) Jak go zobaczyłem w katalogu to odrazu zamówiłem tak mi się spodobał :) Gratuluję.Zresztą Ty jesteś miłośnikiem kontenerów to jakby mogło go zabraknąć u Ciebie :D
Masz całkowitą rację - NIE MOGŁO... :ROFL:

MANik ładnie się prezentuje ale Volvo z poprzedniej prezentacji jest chyba bliższe mojemu sercu. :D Teraz proszę zdjęcie grupowe.
Na grupowe jeszcze trochę poczekamy, ale jest już przygotowane. :cool:


Dziś model który kupiłem z myślą o dalszej odsprzedaży, ale jednak zostaje (nic nie mówcie mojej żonie :ROFL:). Dotarł do mnie z limitowaną 45-tką zod innego "Ekaba". Postanowiłem go załadować w sposób mało spotykany w naszej skali. Czekam na Waszą ocenę...

Nr. 64 Herpa/Athearn - Volvo FH EKB - składak

DSC_2559.JPG
DSC_2560.JPG
DSC_2564.JPG
DSC_2569.JPG
DSC_2575.JPG
DSC_2580.JPG
DSC_2585.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
Popieram przedmówców, kontener świetny. Zestaw też bardzo fajny, a i jednolite czerwone światła dużo lepiej wyglądają od "zielonego tuningu". Podoba mi się taki zestaw. (y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Miło, że składak się podoba. :)

Miły bardzo dla oka powstał składaczek :) A poza tym...jak nie pokażesz całej swej floty EKB na wspólnej fotce to powiem Twojej żonie o tym FH-aczu :ROFL::ROFL::ROFL:
Nie ma co robić afery... :ROFL::ROFL::ROFL: Całą "rodzinę" pokażę na pewno, ale mam jeszcze jednego koleżkę do przedstawienia... ;)

Dziś , na dowód , że naprawdę mam dwa "Volviaki" z Belgijskiego oddziału... Wczorajszy składak z przedstawionym parę tyg. temu oryginałem...

DSC_2586.JPG
DSC_2588.JPG
DSC_2591.JPG
DSC_2594.JPG
DSC_2596.JPG
DSC_2598.JPG


Miłego oglądania. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Tak jak już wspominałem, to Volvo to taka moja "pierwsza miłość" w kolekcji. :ROFL: Dwudziestka również do niego pasuje. Przy okazji świetnie widać różnicę pomiędzy wypasionym kontenerem Herpy i Athearna. Pomimo że w tym przypadku jeśli chodzi o puszkę, Herpa bardzo się postarała, to jednak Athearn ją przebija. Te żółknące lampy to chyba częsta przypadłość w starszych produkcjach Herpy.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam :)
Nie, dziś nie będzie żadnego modelu w kolorze zielonym (itp. odcieniach)... :ROFL:
Pokażę Wam mój pierwszy model z puszką a zarazem drugi w starej "kolekcji"... Był rok 2006...
Ciężarówka z czerwonego pudełka :eek:... Po dwunastu latach, model jest nadal z......ty! Od tamtego czasu wiedziałem, że będę zbierał kontenery ale nie przypuszczałem, że będzie to 90% (lub 97 %, w zależności jak liczymy) wszystkich modeli które mam...

Nr. 65 Herpa - Volvo FH 12 NTK - oryginał

DSC_2631.JPG
DSC_2633.JPG
DSC_2635.JPG
DSC_2639.JPG
DSC_2642.JPG
DSC_2646.JPG
DSC_2652.JPG
DSC_2653.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Kiedyś ten model mieli wszyscy, dzisiaj to już zrobił się chyba biały kruk. Obecnie dużo tych FHczy można spotkać na naszych drogach, ściągniętych do roboty gdzieś tam z zachodu. Kontener na wysokim poziomie i fajny akcent w postaci loga Krone na belce.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Dokładnie, dawno temu sam miałem dwie szt. :D. Jak zaraziłem się po raz drugi, po ok. ośmiu latach przerwy, to długo nie mogłem go znaleźć... Pomógł jeden kolega z forum. Myślę, że w tamtych czasach, był to jeden z najlepszych zestawów pod względem ilości detali w kontenerze...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki