• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Świetny model, i choć mimo że nigdy nie byłem fanem takich "pisanek" a Axora w barwach K.Polak uważam za znacznie ciekawszy model to gratuluje posiadania! :) Czy znamy w ogóle historie ciągnika? Bo kojarzę tylko że ktoś ostatnio prezentował naczepę która wrasta gdzieś na placu, ale o ciągniku chyba nie było ani słowa?
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam po dłuższej przerwie...
Widzę, że są jakieś zmiany...
Spróbujmy może dodać jakieś zdjęcia, ale już widzę , że działa. No to obowiązkowa fota grupowa :)

DSC_4055.JPG
DSC_4058.JPG
DSC_4059.JPG
DSC_4063.JPG
DSC_4066.JPG
DSC_4069.JPG
DSC_4073.JPG
DSC_4075.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam po kolejnej dłuższej przerwie...

Jak to jest że Ty masz dwa "marmurki" a ja ani jednego :D Grupowe zawsze się miło ogląda .
Mam dokładnie półtora , a nawet 1,33 bo mam cały zestaw + dodatkowo ciągnik :ROFL::ROFL::ROFL:

Dziś klasyk, model w malowaniu tej firmy mają pewnie wszyscy :D. Mam i ja w stanie fabrycznym...

Nr. 55 Herpa - Volvo FH "Delta Trans" - oryginał

DSC_3991.JPG
DSC_3995.JPG
DSC_3997.JPG
DSC_4002.JPG
DSC_4004.JPG
DSC_4011.JPG
DSC_4013.JPG
DSC_4016.JPG
DSC_4019.JPG
DSC_4020.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam po kolejnej dłuższej przerwie. Dziękuję Wszystkim za wizyty i komentarze ;).
Dziś pierwsze zdjęcia nowym sprzętem (po długiej walce, makro robione obiektywem szerokokątnym - ogólnie masakra ale grunt to się nie poddawać... :D). Efekty oceńcie sami.
Wracamy do moich EKB, które nie wiem dlaczego tak długo czekały na foto...

Nr. 56 Herpa - Volvo FH EKB Belgia - oryginał

DSC_0829.JPG
DSC_0831.JPG
DSC_0835.JPG
DSC_0837.JPG
DSC_0843.JPG
DSC_0847.JPG
DSC_0854.JPG
DSC_0856.JPG
DSC_0863.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki