• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam i dzięki za wizyty często połączone z komentarzem :).

Niezły jest ten herpowski dźwig, w sumie forma ma już kilka lat, a nadal może zachwycać. No i lepszego malowanie nie mogło być. Jeszcze lepiej wyglądałby w pozycji bojowej.
Na samym początku chciałem go rozłożyć, ale po paru minutach walki z liną dałem sobie spokój :ROFL:. Może kiedyś podejmę nową próbę :D...

Skoro "nie kontenerowy" model w niebieskich barwach się podobał, to dziś kolejny "Felb". Ładunek wykonał poprzedni właściciel, co zrobił z oryginalnym? Nie mam pojęcia :LOL:.

Nr. 47 Volvo FH GL Felbermayr - Herpa - oryginał (zmieniony ładunek)

DSC_3850.JPG
DSC_3856.JPG
DSC_3857.JPG
DSC_3863.JPG
DSC_3866.JPG
DSC_3868.JPG
DSC_3872.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
No tak... Same ramy pod puszki i nagle wbija dźwig, można było się domyśleć że wcześniejszą prezentacja to support do kolejnej. :) Zarówno dźwig jak i Volvo w tych barwach dobrze wyglądają. Ten ładunek na tej platformie typowo po polsku zabezpieczony. :D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
No tak... Same ramy pod puszki i nagle wbija dźwig, można było się domyśleć że wcześniejszą prezentacja to support do kolejnej. :) Zarówno dźwig jak i Volvo w tych barwach dobrze wyglądają. Ten ładunek na tej platformie typowo po polsku zabezpieczony. :D
Paaanie, ja tu tylko parę kilometrów na budowę jadę... :ROFL::ROFL::ROFL:
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Pomijając malowanie, ciekawa jest tutaj też konfiguracja. Rzadko spotyka się rozciągane naczepy z dwuosiowymi ciągnikami. Ładunek zabezpieczony prawidłowo, przecież do góry nie poleci. :D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam po dłuższej przerwie i dziękuję za wizyty i komentarze :).
Dziś kolejny model z małej rodzinki. Ładunek chyba oryginalny, ale nie jestem pewien...

Nr. 48 Scania R440 Felbermayr - Herpa - oryginał?

DSC_3815.JPG
DSC_3819.JPG
DSC_3822.JPG
DSC_3823.JPG
DSC_3827.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Widzę, że rodzina Felberów rozrasta się u Ciebie:) Scanii do twarzy w tych barwach a ładunek również do całości super się komponuje(y) Tylko ta tylna belka...no ale cóż;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki