• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. Dzięki za wizyty i komentarze :).
Przeszła mi jedna myśl przez głowę , by ostatnio pokazany model spiąć z inną naczepą :D, ale pier....ę, zostaje w oryginale. Dziś to, co wielu z Was (ja też) lubi - czyli zdjęcia grupowe.
Jedziemy...

DSC_3797.JPG
DSC_3799.JPG
DSC_3802.JPG
DSC_3804.JPG
DSC_3809.JPG
DSC_3812.JPG


Zapraszam do oglądania i komentarzy ;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Rodzinne fotki świetne. Ciągniki dopracowane tak jak powinno się wydawać modele. Natomiast z naczep to najlepiej zrobiona jest firanka od Dafa.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Pojazdy tego przewoźnika są charakterystyczne z wyglądu, jedne mi się bardziej podobają inne mniej. Modele dobrze odzwierciedlają swoje odpowiedniki z drogi. Sam mam jedną Scanie w tych barwach, ale to jeszcze inny egzemplarz niż te dwa wyżej zaprezentowane.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Dzięki serdeczne za wizyty i komentarze ;).

Świetna trójka,jest na co popatrzeć.Najlepsze wrażenie na mnie robią te Scanie z kontenerami :)
Scanie na mnie też robią wrażenie :ROFL:, jedne z moich ulubionych modeli w całej zbieraninie :D.

Dziś dla pewnej odmiany (bo jak nie puszka, to tank :p), coś zupełnie innego, niż pokazywałem do tej pory... Model przyjechał do mnie dawno temu, w stanie widocznym na zdjęciu.
Odpalamy!

Nr. 46 Liebherr 1045/1 - Herpa - oryginał

DSC_3832.JPG
DSC_3836.JPG
DSC_3840.JPG
DSC_3844.JPG
DSC_3846.JPG
DSC_3849.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Niezły jest ten herpowski dźwig, w sumie forma ma już kilka lat, a nadal może zachwycać. No i lepszego malowanie nie mogło być. Jeszcze lepiej wyglądałby w pozycji bojowej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki