• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Podoba mi sie ten zestaw.Ciągnik niby goły jeśli chodzi o malowanie ale wykonany jest kapitalnie dzięki oznaczenią i osłoną bocznym.Kontener znakomicie się prezentuje.Takie modele się ceni ;) Gratuluję posiadania.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Samą ciekawostką jest TGX po lifcie z nowymi oznaczeniami. Takie proste zestawy z tankpuszkami mimo wszystko są bardzo efektowne. Ja bym mu zmienił felgi na chromowane z czerwonymi piastami.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam i dziękuję za odwiedziny często połączone z komentarzem :).
Dziś pierwszy model z ostatnio kupionego "pakietu" :cool:. Z tego ucieszyłem się chyba najbardziej...

Nr. 45 Herpa - Stelzl - oryginał

DSC_3774.JPG
DSC_3779.JPG
DSC_3782.JPG
DSC_3785.JPG
DSC_3789.JPG
DSC_3791.JPG
DSC_3794.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Chyba jeden z ładniejszych Setzlów. Skromny malunek na bokach kabiny bardzo ładnie się komponuje. Duża ilość detali i sam kolor są miłe dla oka. :)
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Bardzo ładnie prezentuje się nowy DAF w tym malowaniu, choć nie jestem fanem malunków na kabinach przy tym modelu muszę przyznać, że mi przypadły do gustu.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Również bym się ucieszył, gdyby taki egzemplarz trafił mi się w pakiecie:D W takim malowaniu DAF wygląda rewelacyjnie. Dodatkowo tylna belka jak na Herpę solidnie wykonana(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki