• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#41
Man świetny .
Co do ilości postów to i tak się ciesz że są 3-4 bywały czasy że nikomu się nic nie chciało napisać , albo pisali tylko w tematach u swoich kolegów , zresztą cały czas tak jest tylko czasem jest więcej komentarzy.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#42
To nowe malowanie EKB jest dużo fajniejsze niż to całkowicie zielone . Model w bardzo fajnej konfiguracji i mi się podoba . W tym przypadku mi te felgi bardzo pasują i ja bym ich nie zmieniał .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#43
Brodagaz, wiem o tym doskonale i to był oczywiście żart z mojej strony ;). Akurat mam spokojny weekend, to i jest czas coś napisać, wrzucić zdjęcia. Rozumiem też, że oprócz forum jest rodzina, praca itd.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#45
Actrosowi wsadziłbym chromowane felgi z zielonymi deklami i może zmienił naczepę, efekt jest niesamowity (Paulinium ma takiego). TGXem mnie zaskoczyłeś, dobry pomysł z pchaną ośką, chociaż nie wiem czy EKB miało takie konfiguracje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#46
Man bardzo fajnie wygląda w tych nowszych barwach EKB, ale i tak największą robotę robi tu puszka. Pięknie zrobiona. Wygląda mi na produkcję Athearna.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#48
Puszka jest bardzo podobna do kontenerów Athearn, ale jest to dość świeży wyrób firmy Faller :).
No to ciekawa i wartościowa informacja. Skoro Faller zaczął robić tak szczegółowo wymalowane puszki, łącznie z malowanymi ryglami to trzeba się zainteresować tymi kontenerami. Dzięki. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#49
Robi malowane rygle, ale w tym wypadku są w 3D, zupełnie jak Athearn. Bolce na potrzeby Herpy obcięte i otwory rozwiercone na 1mm.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#50
Witaj na forum.:).jakimś cudem nie widziałem twoich prezentacji..bardzo fajnie i ciekawie się zapowiada ..już pokazałeś parę fajnych modeli a to dopiero początek..oby tak dalej..(y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#51
Dzięki wszystkim za komentarze.
Witaj na forum.:).jakimś cudem nie widziałem twoich prezentacji..bardzo fajnie i ciekawie się zapowiada ..już pokazałeś parę fajnych modeli a to dopiero początek..oby tak dalej..(y)
Patrzę z nad komputera na gablotki i coś tam jeszcze jest do pokazania :D
Na koniec weekendu, kolejny "nudny" model w barwach EKB :ROFL:
Nr. 8 Całość Herpa
DSC_1262.JPG
DSC_1266.JPG
DSC_1270.JPG
DSC_1272.JPG
DSC_1275.JPG
DSC_1278.JPG
DSC_1280.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#53
Nie trafiają do mnie modele w barwa Ekb, po prostu nie mój gust, ale same puszki już swoim wykonaniem i detalami jak najbardziej tak. (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#55
Wszystkie modele ostatnio prze Ciebie pokazane są godne uwagi.Widzę, że preferujesz zestawy z puszkami.Największym zaskoczeniem była dla mnie informacja o producencie tak świetnie wykonanych puszek:eek: Dałbym głowę, że to Athearn:)Bardzo podobają mi się pokazane przez Ciebie modele.Jedynie ubolewam, że nie mogę komentować na bieżąco z powodu braku powiadomień:(, ale to ponoć już norma:mad:
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#56
Nie znowu taki nudny, dla mnie TGA to jeden z modeli, które najlepiej prezentują się w tym malowaniu. Całości dopełniają felgi i długa puszka.
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#60
MANik z EKB w tej konfiguracji fajny, niestety nie realny, w tej firmie wszystkie konie mają układ osi 4x2, co więcej to raczej składak bo nie kojarzę by Herpa wypuściła TGXa 6x2 z EKB
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki