• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#21
Wow, to Ty pół dnia musisz się wyciszać:eek:? Mi tam jedna setunia wystarczy i do roboty bo już rączki nie drżą;):D:ROFL:
Po alkoholu jeszcze nie próbowałem i boję się, że mogę zacząć przerabiać kontenery 20'ft na 45'ft... :ROFL::ROFL::ROFL:
Co do lamp dachowych, to jednak trzeba będzie wkleić... Rozwierciłem pozostałości wiertłem 1mm, bo inaczej nie było szans tego "wydłubać". Oryginalnie jest otwór ok. 0,7 mm.
Witamy na terminalu ! :D Miło że kolejny lubi zestawy z kontenerami ! Prezentacja rozpoczęta od fajnych modeli , czekamy na więcej.
Oj bardzo lubi! :D W przyszłości pokażę też coś , co kupiłem od Ciebie...;)
Dziś kolejny model, w Transbiedronex Limanowa koń okazał się za stary :ROFL:, u mnie jak widać , bardzo ciężko pracuje...:p

Nr. 4 - Składak , MB AWM, kontenery Roco, naczepa Herpa.
1050.JPG
1051.JPG
1052.JPG
1053.JPG
1054.JPG
1055.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#22
SK-acz z kontenerami jest świetny. Pięknie się z nimi komponuje, a i kontenery zrobione bardzo dobrze. Czyja to produkcja (pytam o kontenery)?
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#24
Kontenery to niedoceniane nowożytne Roco :) Zastanawiałem się nad zmianą naczepy, ale tak jakoś nad tym zastanawianiem się stanęło :LOL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#33
Piękna miniaturka. Podoba mi się. Dopracowanie szczegółów podnosi wartość tego modelu i nadaje mu realizmu.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#35
Dzięki za komentarze. Dziś mimo kiepskiej pogody i braku światła (opady śniegu), zrobiłem parę fotek. Brak dioramy, ale eksperymentujemy. :D Jedna z mojej ulubionej spedycji, EKB. Kilka się uzbierało :)
Nr. 6 - MB Actros EKB - Herpa
DSC_1234.JPG
DSC_1219.JPG
DSC_1223.JPG
DSC_1225.JPG
DSC_1225.JPG
DSC_1228.JPG
DSC_1229.JPG
DSC_1232.JPG
DSC_1237.JPG
DSC_1239.JPG
DSC_1240.JPG

Długa droga do doskonałości, ale od czegoś trzeba zacząć :LOL:
Zapraszam do komentowania.
[DOUBLEPOST=1484425808][/DOUBLEPOST]
Prawdziwa Turbo Gwiazda, model kapitalny , jest zazdrość :)
Nie masz takiego modelu??? :D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#40
Widzę, że model nie zrobił furory... :p No to może taki bardziej się spodoba... :)
Zawczasu wyjaśniam, kupiłem z takimi kołami, dobrze by było zmienić, może kiedyś tak zrobię... :ROFL:
Nr. 7 Man EKB - Herpa , kontener - Faller
DSC_1244.JPG
DSC_1246.JPG
DSC_1250.JPG
DSC_1253.JPG
DSC_1254.JPG
DSC_1256.JPG
DSC_1258.JPG
DSC_1260.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania.
PS. Za jakiś czas pierwszy polski przewoźnik w moim temacie, gabaryt i do tego z dwoma pilotami...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki